06.10.2017 15:10

Zrób sobie makijaż jak Biały Wędrowiec z „Gry o Tron”

Zbliża się Halloween, zatem czas powoli myśleć o stroju, który jak najbardziej wystraszy waszych znajomych.

Zrób sobie makijaż jak Biały Wędrowiec z „Gry o Tron”
foto: kadr z wideo

Mykie, znana makijażystka z Los Angeles nie pierwszy raz prezentuje swoje niesamowite umiejętności. Tym razem na warsztat wzięła znaną rasę „złych” z najpopularniejszego serialu we wszechświecie – „Gry o Tron”.

Trzeba przyznać, że efekt jest przerażający. Zobaczcie w jaki sposób możecie się zamienić w Białego Wędrowca:

Mykie zrobiła maskę z ciekłego latexu, który ona nałożyła na gipsowy odlew, jednak jeśli nie posiadacie takowego w domu to jeszcze nic straconego. Artystka potwierdza, że można zrobić odlew na własnej twarzy, jednak zajmie to kilka dobrych godzin. Używa również materiału bawełnianego, aby zrobić szczegóły maski, a następnie używa farb olejowych aby nadać masce odpowiedniego koloru.

To nie jedyna maska jaką Mykie przygotowała. Artystka wcześniej zrobiła maskę Pennywise’a, a także przebranie Yeti. Spróbujecie przygotować którąś z propozycji makijażystki? Jeśli tak, to nie zapomnijcie również upiec na waszą imprezę tortu z Pennywisem.

Jeżeli jednak nie lubicie przebieranek, to w międzyczasie możecie poczytać co „Grze o Tron" wytknął Neil deGrasse Tyson, a także jakie sprytne sposoby mają producenci serialu, aby uniknąć przecieków fabularnych w nadchodzącym, ostatnim sezonie serialu.

Przypominamy, że Halloween jak co roku odbędzie się 31 października 2017.

Kamil Kacperski
Tagi: Gra o tron