Zrób swojemu dziecku kokpit Sokoła Millenium

Sergiusz Kurczuk
13.11.2017 15:36
Zrób swojemu dziecku kokpit Sokoła Millenium Fot. Kyle Gilbert/YouTube

VIII epizod „Gwiezdnych Wojen” za pasem. Zamiast bezczynnie oczekiwać na premierę, lepiej wziąć się do roboty i zbudować swoim dzieciom kokpit słynnego statku Hana Solo. 

Czy w naszej galaktyce jest jakiś dzieciak, który nie chciałby usiąść za sterami Sokoła Millenium? Prawdę mówiąc, marzy o tym nawet nie jeden dorosły. Pastor Kyle Gilbert postanowił spełnić sny swoich pociech i we własnym domu wzniósł plac zabaw, wyglądający jak maszyna Hana Solo. Zbudowanie kokpitu z całą maszynerią wymagała sporo pracy, ale jej efekty możemy podziwiać na kanale YouTube Gilberta.

Jak widać, ojciec jest szczęśliwy, że jego dzieci mogą poczuć się jak Han i Chewie. Nie jest jednak psem ogrodnika i postanowił podzielić się tajemną wiedzą z innymi rodzicami, chcącymi zadowolić własne dzieci. W tym celu na portalu instructables.com zamieścił poradnik, jak za pomocą desek i podstawowych narzędzi stworzyć replikę kokpitu, w którym nie tylko świecą się kontrolki komputera pokładowego, ale również można dokonać skoku w nadprzestrzeń. To już drugie podejście Gilberta do tego pomysłu. Tym razem Sokół Millenium jest o wiele lepiej wykonany. 

Jeśli nie stać Was na wydanie małej sumki na kupienie dzieciom Landspeedera, którym Luke Skywalker latał po Tatooine, to zawsze możecie własnoręcznie stworzyć Sokoła Millenium. Umili Wam to oczekiwanie na kolejną część nowej trylogii gwiezdnej sagi „Ostatni Jedi”, której polska premiera odbędzie się już 14 grudnia 2017 roku. A jeśli Waszym ulubionym bohaterem jest Han Solo, to w połowie roku 2018, dostaniemy w końcu spin-off opowiadający o młodości najsłynniejszego przemytnika w odległej galaktyce

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.