Zwiastun „Jumanji: Welcome to the Jungle” z muzyką Guns N' Roses

Robert Skowronski
30.06.2017 09:35
Zwiastun „Jumanji: Welcome to the Jungle” z muzyką Guns N' Roses Fot. kadr z wideo

Sony Pictures opublikowało 1. zwiastun do „Jumanji: Welcome to the Jungle”, którego reżyserem jest Jake Kasdan. Tytuł filmu zobowiązuje też do wykorzystania w trailerze utworu, który powinien być bliski sercu fanom rockowego grania.

W kontynuacji hitu z lat 90., czworo nastolatków zostaje wciągniętych do świata Jumanji, by stawić czoło różnego rodzaju niebezpieczeństwom. Wśród nich czarne mamby oraz cała masa pułapek i łamigłówek, które kryją się w dżungli. Jedynym gwarantem przeżycia jest wcielenie się w bohaterów gry. Cichy Spencer staje się odważnym odkrywcą (Dwayne Johnson), osiłkowaty Fridge zmienia się w małego geniusza (Kevin Hart), specjalistka od nowoczesnych technologii okaże się oczytanym profesorem (Jack Black), zaś słabowita Bethany przerodzi się w amazońską wojowniczkę (Karen Gillan). Aby pokonać grę i wrócić do swoich prawdziwych wcieleń, bohaterowie będą musieli postrzegać rzeczy w zupełnie nowy sposób.

Adaptacja książki Chrisa Van Allsburga z Robinem Williamsem i Kirsten Dunst w rolach głównych zjawiła się w kinach w 1995 roku. Po ponad 20 latach otrzymaliśmy kontynuację. Zwiastun jest utrzymany w tonie szalonej komedii połączonej z kinem przygodowym. Nie każdy musi kupić tę konwencję, ale być może filmowi w reżyserii Jake'a Kasdana uda się powtórzyć sukces pierwowzoru.

Obejrzyjcie zwiastun „Jumanji: Welcome to the Jungle” i przekonajcie się czy jest to premiera, na którą warto oczekiwać:

Dostępny jest również międzynarodowy trailer:

Za scenariusz filmu odpowiedzialny jest cały sztab ludzi -Zach Helm, Scott Rosenberg, Chris McKenna, Jeff Pinkner i Erik Sommers. Obraz wkroczy na ekrany 20 grudnia 2017 roku, a tak prezentuje się plakat zapowiadający „Jumanji: Welcome to the Jungle”:

PHGX55brlYsfJM_2_l Fot. foto: materiały prasowe

Twórcy potwierdzili, że ich film będzie stanowił hołd dla zmarłego w 2014 roku Robina Williamsa. Mówił o tym zarówno Dwayne Johnson, jak i Jack Black.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.