Zwiastun „Łotra 1” w chronologicznym ciągu

Robert Skowronski
17.10.2016 10:30
Zwiastun „Łotra 1” w chronologicznym ciągu Fot. materiały prasowe

Porozrzucane po różnych zwiastunach materiały znalazły się w końcu w jednym wideo. Zobaczcie, jak wygląda zwiastun „Łotra 1” ułożony w chronologicznym ciągu.

Już za dwa miesiące, bo w grudniu 2016 roku, do kin wejdzie obraz w reżyserii Garetha Edwardsa. Lucasfilm i Disney promują swój potencjalny hit kolejnymi materiałami. Mogliśmy już zobaczyć 1. zwiastun „Łotra 1”, ten pokazany podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio, finalny trailer, a także kulisy realizowanego dzieła pokazane na wydarzeniu Star Wars Celebration w Londynie.

Każdy fan „Gwiezdnych wojen” z pewnością zna to już wszystko na pamięć. Jednak jedna osoba na tyle oswoiła się z udostępnionym materiałem, że była w stanie zaproponować własny montaż zwiastunów. Tym samym powstał trailer zbierający wszystkie pokazane nam sceny ułożone tym razem w chronologicznym ciągu. 

Z chaosu wyłonił się jasny obraz tego czego będziemy mogli doświadczyć w pierwszym spin-offie „Gwiezdnych wojen”:

Kilka lat temu ktoś w taki sam sposób zmontował zwiastun „Niesamowitego Spider-Mana”. Ten interesujący eksperyment, już po premierze właściwego dzieła, wykazał, że studio Sony w swoich materiałach promocyjnych zdradziło nam ok. 75% całej fabuły filmu. Czy tym samym twórcy będą ostrożniejsi przy doborze tego, co udostępniają przy swoich marketingowych działaniach? Przekonamy się 15 grudnia 2016, gdy „Łotr 1” trafi do kin.

Czy obraz Edwardsa poradzi sobie w box office? Zapewne tak, aczkolwiek Bob Iger, szef Disneya, studzi entuzjazm osób, które uważają, że film zarobi krocie. Wyznał on, że w 2016 roku wiele studiów liczyło na swoje tytuły i ich sprzedażowe wyniki, co kończyło się często dużym rozczarowaniem. Iger wyznał, że Disney nie chce wpaść w tę „myśleniową pułapkę” i nie nastawia się na to, że „Łotr 1” powtórzy sukces „Przebudzenia mocy”. Dodał jednak, że obserwuje podobne zainteresowanie dziełem co w przypadku „Epizodu VII”.

Disney ma plany związane z „Gwiezdnymi wojnami” aż do 2021 roku. Na dany moment wiemy o „Gwiezdnych wojnach: Epizodu VIII”, a także o solowym filmie o Hanie Solo.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.