16.08.2019 09:34

Zwiastun "Polityki" Vegi numerem jeden polskiego YouTube'a. Czy faktycznie zasłużył na popularność?

Zwiastun filmu "Polityka", najnowszej produkcji Patryka Vegi, bije rekordy popularności w Internecie. W zaledwie cztery dni odtworzono go ponad 3 miliony razy.

Polityka Vegi
foto: kadr z filmu "Polityka"/Kino Świat

Dzięki tak wysokiej ilości wyświetleń zapowiedź znalazła się na pierwszym miejscu w głównej sekcji TRENDING serwisu YouTube oraz na pierwszym miejscu w sekcji FILMY. Imponująca jest również liczba odtworzeń trailera na Facebooku, która przekroczyła już 4 miliony. Są to wyniki, którymi nie mogła pochwalić się dotąd żadna inna polska produkcja. Nawet te od Patryka Vegi.

Polityka bije rekordy popularności. Vega przeszedł samego siebie

W "Pitbullu" Patryk Vega zajął się policją, w "Botoksie" wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu?

Patryk Vega "Polityka"
Patryk Vega "Polityka"
Przeczytaj także Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński w pierwszym zwiastunie filmu Patryka Vegi "Polityka"

Zapowiadany jako "bezkompromisowy" film "Polityka" ma odpowiadać na te pytania. To produkcja o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach. Zobaczcie zwiastun:

Główne role w filmie gra prawdziwa plejada gwiazd, w tym: Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk, Tomasz Sapryk i wielu innych. Premiera "Polityki" odbędzie się już 4 września 2019 roku.

Tagi: Patryk Vega