Bóg Piorunów podróżuje po kosmosie w rytm Guns N' Roses - zobaczcie zwiastun "Thor: miłość i grom"

19.04.2022 10:16
Bóg Piorunów podróżuje po kosmosie w rytm Guns N' Roses - zobaczcie zwiastun "Thor: miłość i grom" Fot. Marvel/Walt Disney Studios Motion Pictures/Everett Collection/East News

W sieci w poniedziałek wielkanocny pojawił się zwiastun filmu "Thor: miłość i grom", w którym tytułowy bohater zaczyna podróż po kosmosie w celu poszukiwania siebie. Zobaczcie zapowiedź produkcji.

Thor: miłość i grom - oto pierwsza komedia romantyczna (?) w świecie Marvela

Chris Hemsworth i Taika Waititi powracają jako kreatywny duet odpowiedzialny za nowe przygody Thora - w sieci pojawiła się zapowiedź ich kolejnej współpracy, czyli zwiastun "Thora: miłości i gromu".

Polecamy

Cudowny tytuł nowej propozycji od Marvel Studios pasuje do niej jak ulał - chociaż w samym zwiastunie nie widzimy za dużo gromów, to odnajdziemy w nim za to dużo miłości. Nowej romantycznej, platonicznej wobec przyjaciół, a także starej, trochę zapomnianej.

Widzimy bowiem, że Thor całuje niebieskowłosą piękność, żegna się ze Strażnikami Galaktyki, a także widzi się z Korgiem i Królem Walkirią oraz po latach spotyka się z Jane Foster, która... posługuje się jego młotem, stając się Potężną Thor. Poniżej możecie zobaczyć krótką zapowiedź "Thor: miłość i grom":

Polecamy

Tak natomiast brzmi opis fabuły nowej produkcji:

Thor (Chris Hemsworth) jest w podróży, w której jeszcze nie był - szuka wewnętrznego spokoju. Ale jego emerytura jest przerwana, kiedy na jego drodze pojawia się Gorr, zabójca Bogów (Christian Bale), którego zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich bóstw. By pokonać go, Thor prosi o pomoc Króla Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) oraz byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman). Ta - ku jego zaskoczeniu - posługuje się teraz jego młotem Mjolnirem jako Potężna Thor. Razem wyruszają w kosmiczną podróż, by odkryć powód zemsty Gorra.

W filmie pojawią się również wszyscy Strażnicy Galaktyki, co widzieliśmy już w zwiastunie, a także m.in. Russel Crowe, który ma się wcielić w Zeusa. Produkcja "Thor: miłość i grom" zadebiutuje 8 lipca 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.