Czarodziejka z Księżyca powraca do kin. Oto zwiastun drugiej części "Sailor Moon Eternal" [WIDEO]

08.01.2021 13:24
Sailor Moon Fot. materiały prasowe sailormoon-movie.jp

Zobacz zwiastun drugiej części "Sailor Moon Eternal", która zadebiutuje 11 lutego 2021.

Po 25 lat Sailor Moon wraca do kin. Wszyscy Ci, którzy wychowali się w latach 90. bardzo ucieszyli się na tę wiadomość. 8 stycznia 2021 w Japonii pojawiła się produkcja "Sailor Moon Eternal" będąca kontynuacją serialu "Sailor Moon Crystal" z 2014 roku. Na tym jednak nie koniec, bo drugi film o Czarodziejce z Księżyca ukaże się 11 lutego 2021.

Polecamy

Czarodziejka z Księżyca powraca do kin. Oto zwiastun drugiej części "Sailor Moon Eternal" [WIDEO]

W sieci w końcu pokazano zwiastun kolejnej produkcji o Czarodziejce z Księżyca. Wojowniczki zmierzą się z Cyrkiem Martwego Księżyca oraz Nehelenią, którą widzowie kojarzą z sezonu "SuperS". W nowym trailerze widzimy ostateczną formę Sailor Moon.

Tak prezentuje się plakat nadchodzącej produkcji:

foto: materiały prasowe sailormoon-movie.jp Fot. foto: materiały prasowe sailormoon-movie.jp

Wszystko wskazuje na to, że "Sailor Moon Eternal" trafi na Netfliksa. Internauci znaleźli ogłoszenie dotyczące aktorów, którzy będą podkładać głosy w angielskiej wersji filmu. Jak na razie nie jest to potwierdzona informacja, ale miejmy nadzieję, że w najbliższych miesiącach będziemy mogli zobaczyć Czarodziejki w akcji.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.