30.04.2018 15:41

Zwiastun filmu „Venom” w wersji animacji z lat 90.

Filmowy „Venom” nadciąga. Jeśli wolisz wersję w konwencji serialu animowanego o Spider-Manie z lat 90., to koniecznie zobacz tę przeróbkę! 

Venom i Peter Parker
foto: Darth Blender/YouTube

Już niebawem zobaczymy solowy film o jednym z najpopularniejszych wrogów Spider-Mana - Venomie. Symbiot, który posiadł ciało Eddiego Brocka, został głównym bohaterem najnowszej produkcji Sony, opartej na komiksach Marvela. Venom zaliczył już występ na dużym ekranie w 3. części „Spider-Mana, ale pisanie, że nie przypadł fanom do gustu to spory eufemizm. Nadzieję przyniósł kolejny film, tym razem całkowicie poświęcony antybohaterowi, w którym tytułową rolę zagra Tom Hardy. W połowie kwietnia pojawił się drugi zwiastun „Venoma, przedstawiający Symbiota w pełnej krasie. W sieci pojawiła się udana przeróbka, zastępująca warstwę wizualną fragmentami pochodzącymi z kreskówki o Spider-Manie z lat 90. ubiegłego wieku.

„Venom” - zwiastun w animowanej wersji z lat 90. 

Venom z nowego zwiastuna, choć o wiele straszniejszy niż poprzednia kinowa wersja nie przypadł wszystkim do gustu. Niektórzy fani tej postaci spodziewali się o wiele potworniejszej formy tego komiksowego bohatera. Należy jednak pamiętać, że to tylko zwiastun, szczególnie w czasach, kiedy twórcy wprowadzają widzów w błąd. Twórcy kanału YouTube Darth Blender postanowili wykorzystać fragmenty słynnej animacji ze Spider-Manem w roli głównej. Każdy, kto wychował się na serialach o superherosach, na pewno stawia animowanego Venoma tuż za Jokerem na liście najstraszniejszych złoczyńców. Jak prezentuje się Venom z lat 90. z podkładem dźwiękowym z 2. trailera filmu?

Jak widać, dość umiejętnie dobrano odpowiednie sceny z kreskówki, by odtworzyć momenty filmu zaprezentowane w zwiastunie. Jak zaprezentuje się film Rubena Fleischera? Dowiemy się już 4 października 2018 roku, kiedy produkcja wejdzie do kin. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Spider-Man Venom