Zwiastun nowego filmu Vegi bez cenzury. "Miłość, seks & pandemia" będzie hitem na walentynki?

18.01.2022 11:23
"Miłość, sex & pandemia" Patryka Vegi Fot. materiały prasowe Kino Świat

Zobaczcie reżyserski zwiastun bez cenzury nowego filmu Patryka Vegi. Jak prezentuje się zapowiedź produkcji "Miłość, seks & pandemia".

Patryk Vega podzielił się zwiastunem filmu "Miłość, seks & pandemia" bez cenzury. W głównym rolach zobaczymy Annę Muchę, Małgorzatę Rozenek-Majdan oraz Zofię Zborowską-Wronę. Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Jak prezentuje się zapowiedź najnowszego filmu Vegi?

Polecamy

Patryk Vega pokazał zwiastun "Miłość, seks & pandemia" bez cenzury [WIDEO]

W filmie "Miłość, seks & pandemia" poznamy trzy przyjaciółki, które są spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa. Anna Mucha wcieliła się w dziennikarkę, która przestała dawno liczyć swoich kochanków i tym razem decyduje się na romans z mistrzem uwodzenia kobiet. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko się zmieni, gdy przed jej obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model.

Polecamy

Pandemia sprawi, że życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. Zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun bez cenzury nowego filmu Patryka Vegi:

"Miłość, seks & pandemia" Patryka Vegi: Kiedy premiera filmu?

Za scenariusz filmu "Miłość, seks & pandemia" odpowiadają Olaf Olszewski oraz Patryk Vega. W produkcji zobaczymy również Michała Czerneckiego, Dawida Czupryńskiego, Weronikę Lesiak, Leonardo Marquesa i Wojciecha Sikorę. Film pojawi się w kinach 4 lutego 2022.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.