13.12.2018 10:38

Kolumbijska mafia, terroryści i Spuchnięta Anka spotykają się w reżyserskim zwiastunie "Kobiet mafii 2"

22 lutego 2019 roku do kin trafi kontynuacja “Kobiet mafii”. Do obsady dołączyli m.in. Piotr Adamczyk, raper Bonson oraz znany z "Domu z papieru" Enrique Arce. Zobaczcie wideo.

Kobiety mafii 2
foto: kadr z wideo

Pościgi, wybuchy, strzelaniny i dialogi przepełnione swojsko brzmiącymi "kur*ami" to standard w filmach Patryka Vegi. Tym razem reżyser dodał do swojego dzieła jeszcze terrorystów z Państwa Islamskiego i kolumbijską mafię (to właśnie do nich należy postać grana przez Enrique Arcego z "Domu z papieru"). Ale oprócz tego trailer raczej nie zaskakuje.

Zatem bez zbędnego przeciągania - oto reżyserski zwiastun filmu "Kobiety mafii 2" Patryka Vegi:

Kobiety mafii 2 - oficjalny zwiastun

Jeżeli podobnie jak my nie wiecie, o co chodzi w nowym filmie pana Vegi, to z pomocą biegną dystrybutorzy "Kobiet mafii 2", którzy podzielili się bardzo obszernym opisem fabuły produkcji. Dowiadujemy się z niego na przykład, że pierwsza część produkcji była: "gangsterską superprodukcją, wyznaczającą nowe standardy gatunkowe dla krajowej kinematografii". A co nowego słychać u bohaterów "Kobiet mafii"?:

"

Ciąg dalszy doskonale przyjętych "Kobiet mafii" to rozwinięcie wątków znanych z części pierwszej, powrót doborowej obsady i zastrzyk zupełnie nowej, świeżej krwi. Tym razem u boku Agnieszki Dygant, Aleksandry Popławskiej i Katarzyny Warnke pojawi się latynoamerykańska mega gwiazda Angie Cepeda, czyli niezapomniana Lucecita z serialu „Luz Maria” oraz debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska! W męskiej części ekipy wystąpią: Piotr Adamczyk, znany z hitu Netflix "Dom z papieru" – Enrique Arce, Janusz Chabior, a także: Krzysztof Czeczot, Damian Kret, Patryk Pniewski, Otar Saralidze, światowej sławy kulturysta – Michał Karmowski oraz popularni raperzy Bonson i Sobota. "Kobiety mafii "”, na podstawie scenariusza Olafa Olszewskiego i Patryka Vegi, to nie tylko festiwal akcji i moc efektów specjalnych, ale przede wszystkim potężna dawka humoru, ogromne emocje, porywające historie miłosne i pełnokrwiste bohaterki, dzięki którym w polskiej mafii naprawdę zapanują nowe porządki.

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się "mafijną celebrytką". W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan. "

Kobiety mafii 2 - kiedy premiera?

Najnowszy film pana Vegi trafi do kin 22 lutego 2019 roku. Zamierzacie się wybrać do kina na "Kobiety mafii 2"?

Tagi: Zwiastuny Patryk Vega Kobiety mafii 2