Kolumbijska mafia, terroryści i Spuchnięta Anka spotykają się w reżyserskim zwiastunie "Kobiet mafii 2"

13.12.2018 10:38
Kolumbijska mafia, terroryści i Spuchnięta Anka spotykają się w reżyserskim zwiastunie "Kobiet mafii 2" Fot. kadr z wideo

22 lutego 2019 roku do kin trafi kontynuacja “Kobiet mafii”. Do obsady dołączyli m.in. Piotr Adamczyk, raper Bonson oraz znany z "Domu z papieru" Enrique Arce. Zobaczcie wideo.

Pościgi, wybuchy, strzelaniny i dialogi przepełnione swojsko brzmiącymi "kur*ami" to standard w filmach Patryka Vegi. Tym razem reżyser dodał do swojego dzieła jeszcze terrorystów z Państwa Islamskiego i kolumbijską mafię (to właśnie do nich należy postać grana przez Enrique Arcego z "Domu z papieru"). Ale oprócz tego trailer raczej nie zaskakuje.

Zatem bez zbędnego przeciągania - oto reżyserski zwiastun filmu "Kobiety mafii 2" Patryka Vegi:

Kobiety mafii 2 - oficjalny zwiastun

Jeżeli podobnie jak my nie wiecie, o co chodzi w nowym filmie pana Vegi, to z pomocą biegną dystrybutorzy "Kobiet mafii 2", którzy podzielili się bardzo obszernym opisem fabuły produkcji. Dowiadujemy się z niego na przykład, że pierwsza część produkcji była: "gangsterską superprodukcją, wyznaczającą nowe standardy gatunkowe dla krajowej kinematografii". A co nowego słychać u bohaterów "Kobiet mafii"?:

Ciąg dalszy doskonale przyjętych "Kobiet mafii" to rozwinięcie wątków znanych z części pierwszej, powrót doborowej obsady i zastrzyk zupełnie nowej, świeżej krwi. Tym razem u boku Agnieszki Dygant, Aleksandry Popławskiej i Katarzyny Warnke pojawi się latynoamerykańska mega gwiazda Angie Cepeda, czyli niezapomniana Lucecita z serialu „Luz Maria” oraz debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska! W męskiej części ekipy wystąpią: Piotr Adamczyk, znany z hitu Netflix "Dom z papieru" – Enrique Arce, Janusz Chabior, a także: Krzysztof Czeczot, Damian Kret, Patryk Pniewski, Otar Saralidze, światowej sławy kulturysta – Michał Karmowski oraz popularni raperzy Bonson i Sobota. "Kobiety mafii "”, na podstawie scenariusza Olafa Olszewskiego i Patryka Vegi, to nie tylko festiwal akcji i moc efektów specjalnych, ale przede wszystkim potężna dawka humoru, ogromne emocje, porywające historie miłosne i pełnokrwiste bohaterki, dzięki którym w polskiej mafii naprawdę zapanują nowe porządki.

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się "mafijną celebrytką". W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

Kobiety mafii 2 - kiedy premiera?

Najnowszy film pana Vegi trafi do kin 22 lutego 2019 roku. Zamierzacie się wybrać do kina na "Kobiety mafii 2"?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.