15.05.2019 12:14

Zwiastuny horrorów i początek filmu "Topielisko. Klątwa La Llorony" zamiast "Detektywa Pikachu". Straszna wpadka jednego z kin

W jednym z kanadyjskich kin przez pomyłkę wyświetlono zwiastuny horrorów i fragment filmu "Topielisko. Klątwa La Llorony" przed pokazem "Detektywa Pikachu".

Detektyw Pikachu La Llorona
foo: kadry z filmów Detektyw Pikachu i La Llorona

Czasem wybierając się na film przeznaczony raczej dla młodszych widzów, można się nieźle przerazić. Widzowie pewnego kanadyjskiego kina przeżyli szok. Zamiast słodkiego żółtego Pokemona, zobaczyli serię strasznych scen - zwiastuny horrorów oraz rozpoczęcie spin-offu "Obecności" pod tytułem "Topielisko. Klątwa La Llorony". Wszystko przez wpadkę pracowników kina.

Hereditary i Piotruś Królik
Hereditary i Piotruś Królik
Przeczytaj także Przez pomyłkę puszczono zwiastun horroru „Hereditary” przed filmem „Piotruś Królik”. Dzieci przeżyły chwilę grozy

"Topielisko. Klątwa La Llorony" zamiast "Detektywa Pikachu"

Okazuje się, że Ryan George - jeden z redaktorów portalu Screen Rant, udał się na seans filmu o Pikachu, który przemawia głosem Ryana Reynoldsa i trochę się zdziwił, widząc na ekranie stwory z nadchodzących produkcji kina grozy. Swoją relację zamieścił na Twitterze.

"

Kino, w którym jestem, puszczają zwiastun "Annabelle Comes Home" przed "Detektywem Pikachu". UWAŻAJCIE DZIECIACZKI! O NIE! "

Zapowiedź nowej części filmu o nawiedzonej lalce była jednak tylko przedsmakiem.

"

Iiiiii dzieci zaczęły płakać. Teraz grają "Jokera". "

Chociaż film "Joker" nie jest horrorem, zdecydowanie nie został stworzony z myślą o dzieciach. Mroczny trailer i dość przerażająca postać wroga Batmana może wywołać strach. Nie bardziej niż bohater kolejnego zwiastuna, który trafił na ekran kanadyjskiego kina.

"

TERAZ "CHUCKY". O NIE, DZIECI, O NIE! "

Najgorsze jednak miało dopiero nadejść. Trailery tylko wzmogły atmosferę strachu przed filmem, który pojawił się na ekranie.

"

O MÓJ BOŻE! GRAJĄ "LA LLORONĘ" ZAMIAST "DETEKTYWA PIKACHU". "

Początek horroru ukazywał kobietę, która topi dwójkę swoich dzieci. To przelało szale goryczy i kilka osób opuściło salę, by powiadomić obsługę kina o straszliwej wpadce. Po pięciu minutach udało się puścić "Detektywa Pikachu".

"Detektyw Pikachu" - kiedy premiera?

Produkcja opowiadająca o Pikachu miała już swoją światową premierę 3 maja 2019 roku. Do polskich kin trafi 31 maja 2019 roku. Miejmy nadzieję, że rodzimi pracownicy multipleksów nie popełnią błędu swoich kolegów po fachu z Kanady i nie wystraszą młodych widzów.

>>Zobacz też: Ryan Reynolds udostępnił za darmo cały film "Detektyw Pikachu"! Zobaczcie wideo<<

Tagi: Duperele Obecność Horror Pikachu Detektyw Pikachu