24.03.2016 11:43

Zwiedź z Chrisem Prattem plan „Strażników Galaktyki 2”

Peter Quill ratował w filmie wszechświat, a w prawdziwym świecie pomoże potrzebującym dzieciom. Chris Pratt stał się przewodnikiem i będzie oprowadzać po studiach, gdzie powstają „Strażnicy Galaktyki 2”.

Zwiedź z Chrisem Prattem plan „Strażników Galaktyki 2”
foto: kadr z wideo

Obraz trafi do kin dopiero 5 maja 2017 roku, jednak jest już w fazie realizacji. Wszystkie rekwizyty i kostiumy są w pogotowiu, a można je zobaczyć wraz z samą gwiazdą marvelowskiego hitu, czyli Chrisem Prattem. Aktor postanowił dołączyć do kampanii, której celem jest pomoc organizacji Boys & Girls Club w jego rodzinnym mieście, Lake Stevens w stanie Waszyngton.

Szansę na spotkanie z Chrisem Prattem otrzymuje się już za datek w wysokości 10 dolarów. Jednak im wyższą kwotę wpłacimy na konto kampanii tym możliwości stają się większe. W zależności od przeznaczonych pieniędzy dostajemy gwarantowane upominki, i tak za 25 dolarów otrzymamy kartkę z podziękowaniami od aktora, za 50 dolarów okolicznościową monetę i możliwość obserwowania aktualnej playlisty muzycznej Pratta. Gadżetów jest jeszcze wiele, m.in. za 7 500 dolarów dostaniemy namalowany przez gwiazdora oraz dzieciaki z Boys & Girls Club obrazek.

Chris Pratt przygotował post, w którym zachęcił do składania datków oraz wideo przedstawiające ułamek tego czego można doświadczyć na planie „Strażników Galaktyki 2”:

"

Cześć wszystkim wspaniałym fanom i przyjaciołom,

Myślę, że nie ma lepszego czasu na to, aby ponownie umieścić trochę pozytywności w świecie, więc zrobimy to właśnie teraz. Mam bardzo ważną misję dla was, jeśli chcecie spędzać ze mną czas na planie „Strażników Galaktyki 2”, to wykonajcie następujące czynności...

Co dobrego możemy zrobić? Boys & Girls Club w pobliżu miejsca w Waszyngtonie gdzie dorastałem bardzo potrzebuje pewnych modernizacji i z waszą pomocą będziemy mogli wybudować nowe centrum dla nastolatków. Tak więc, jeżeli pomożecie mi wesprzeć te niesamowite dzieciaki poprzez zdobycie środków, których potrzebują, to obiecuję, że otrzymacie najlepszy dzień w swoim życiu razem ze mną na planie. Będziecie mogli zobaczyć jak kręcimy film, pobyć ze mną w cztery oczy, popatrzeć jak rządzę ludźmi i mam niedorzeczne wymagania. "

Boys & Girls Club został założony w 2004 roku. Klub oferuje miejsce dla młodszych dzieci, ale brakuje tego wyznaczonego dla nastolatków, aby miały gdzie spędzić czas po szkole. Darowizny na rzecz tej kampanii pomogą Lake Stevens Boys & Girls Club zbudować przyjazną przestrzeń, w której młodzi ludzie mogą się spotkać, grać w gry, oglądać filmy czy słuchać muzyki. Będą otoczeni wolontariuszami, którzy są zawsze gotowi do pomocy w odrabianiu lekcji lub udzielaniu wskazówek co do rozmów kwalifikacyjnych.

W „Strażnikach Galaktyki 2” oprócz Chrisa Pratta zobaczymy na ekranie: Zoe Saldanę, Dave'a Bautistę, Vina Diesela, Michaela Rookera, Benicio del Toro czy Bradley'a Coopera (w tym wypadku usłyszymy tylko jego głos). Nowymi twarzami w dziele będą Kurt Russell oraz Pom Klementieff, która wcieli się w Mantis. Zobaczymy także Elizabeth Debicki znaną z „Wielkiego Gatsby'ego” oraz „Kryptonimu U.N.C.L.E.” i Chrisa Sullivana aktora, którego widzieliśmy w serialu „The Knick”.

Wesprzecie inicjatywę Chrisa Pratta?

Robert Skowronski
Tagi: Chris Pratt Strażnicy Galaktyki