Aktor z "Punishera" zagra superbohatera w filmach Marvela?

05.11.2019 11:24
Aktor z "Punishera" zagra superbohatera w filmach Marvela? Fot. . CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Ben Barnes znany jest z roli w serialu "Punisher". Okazało się, że aktor miał szansę wcielić się w rolę superbohatera w produkcjach Marvela.

W 2018 roku Ben Barnes rozmawiał na temat roli superbohatera w produkcjach Marvela. Ci, którzy oglądają "Punishera" z pewnością kojarzą aktora z roli Billy'ego Russo - głównego antagonisty w obu sezonach serialu. W najnowszym wywiadzie Barnes rozmawiał na temat przejścia do Marvel Studios. W rozmowie z DigitalSpy Ben zdradził, że miał się wcielić w całkiem nowego bohatera w filmach o superbohaterach.

Aktor z "Punishera" zagra superbohatera w filmach Marvela?

Mimo że aktor nie dostał roli, okazało się, że chodziło o kilku superbohaterów. Aktor przyznał, że szanse na to, że zagra superbohatera wciąż istnieją, bo on zawsze znajdzie miejsce na taką rolę:

Rozmawiałem na temat kilku ról superbohaterów. Jednak to nie wyszło z różnych powodów, ale w przyszłości z pewnością znajdzie się na to miejsce. Oby tylko się pospieszyli. Nie chcę być 50-letnim superbohaterem.

Przeczytaj także

Sporo osób miało nadzieję, że Barnes pojawi się jako Marc Spector w najnowszej produkcji Disney Plus "Moon Knight". Niektórzy fani aktora liczyli, że zobaczą go w "Doktorze Strange'u 2". Miejmy nadzieję, że aktor w końcu pojawi się w produkcji Marvela o superbohaterach.

"Punisher" to amerykański serial, który dostępny jest na Netfliksie. Produkcja opowiada o byłym wojskowym, któremu zamordowano rodzinę. Mężczyzna postanawia się mścić na świecie przestępczym. W główną rolę wcielił się Jon Bernthal. W serialu wystąpili również Amber Rose Revah, Georgia Whigham, Jason R. Moore i Ben Barnes.

Zobacz także: Dlaczego Punisher nie powinien być wzorem do naśladowania? Twórcy odpowiedzieli

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.