05.11.2019 11:24

Aktor z "Punishera" zagra superbohatera w filmach Marvela?

Ben Barnes znany jest z roli w serialu "Punisher". Okazało się, że aktor miał szansę wcielić się w rolę superbohatera w produkcjach Marvela.

Punisher
fot. CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

W 2018 roku Ben Barnes rozmawiał na temat roli superbohatera w produkcjach Marvela. Ci, którzy oglądają "Punishera" z pewnością kojarzą aktora z roli Billy'ego Russo - głównego antagonisty w obu sezonach serialu. W najnowszym wywiadzie Barnes rozmawiał na temat przejścia do Marvel Studios. W rozmowie z DigitalSpy Ben zdradził, że miał się wcielić w całkiem nowego bohatera w filmach o superbohaterach.

Aktor z "Punishera" zagra superbohatera w filmach Marvela?

Mimo że aktor nie dostał roli, okazało się, że chodziło o kilku superbohaterów. Aktor przyznał, że szanse na to, że zagra superbohatera wciąż istnieją, bo on zawsze znajdzie miejsce na taką rolę:

"

Rozmawiałem na temat kilku ról superbohaterów. Jednak to nie wyszło z różnych powodów, ale w przyszłości z pewnością znajdzie się na to miejsce. Oby tylko się pospieszyli. Nie chcę być 50-letnim superbohaterem. "

Jon Bernthal
Jon Bernthal
Przeczytaj także Jon Bernthal opowiedział o kontuzjach, które przeżył podczas kręcenia "Punisher"

Sporo osób miało nadzieję, że Barnes pojawi się jako Marc Spector w najnowszej produkcji Disney Plus "Moon Knight". Niektórzy fani aktora liczyli, że zobaczą go w "Doktorze Strange'u 2". Miejmy nadzieję, że aktor w końcu pojawi się w produkcji Marvela o superbohaterach.

"Punisher" to amerykański serial, który dostępny jest na Netfliksie. Produkcja opowiada o byłym wojskowym, któremu zamordowano rodzinę. Mężczyzna postanawia się mścić na świecie przestępczym. W główną rolę wcielił się Jon Bernthal. W serialu wystąpili również Amber Rose Revah, Georgia Whigham, Jason R. Moore i Ben Barnes.

Zobacz także: Dlaczego Punisher nie powinien być wzorem do naśladowania? Twórcy odpowiedzieli

Tagi: Punisher Marvel