Do sieci trafił pierwszy trailer remake'u "Klątwy". Czy będzie straszniejszy od oryginału?

30.10.2019 13:48
Do sieci trafił pierwszy trailer remake'u "Klątwy". Czy będzie straszniejszy od oryginału? Fot. . THE GRUDGE - Official Trailer (HD)/YouTube

Oryginalna "Klątwa" była japońską produkcją, która zadebiutowała w 2003 roku. Rok później powstała amerykańska wersja.

"Klątwa" to horror, który opowiada historię nawiedzonego domu, w którym przed laty mąż zamordował żonę. Ich sześcioletniego syna nigdy nie odnaleziono. Śmierć kobiety sprawiła, że w miejscu jej morderstwa zrodziła się klątwa. Objawiała się ona w postaci zamordowanej lub ich nieodnalezionego synka, a każdy, kto przekraczał próg domu, umierał. W 2004 roku powstała amerykańska wersja "Klątwy". Okazuje się, że Nicolas Pesce przygotowuje nam kolejną dawkę strachu i tworzy remake horrorów z 2003 i 2004 roku.

Do sieci trafił pierwszy trailer remake'u "Klątwy". Czy będzie straszniejszy od oryginału?

W filmie zagrają Andrea Riseborough, John Cho, Demian Bichir Betty Gilpin, Lin Shaye i Jacki Weaver. Pierwszy trailer nadchodzącej produkcji pojawił się w sieci 28 października 2019 roku. Trzeba przyznać, że zwiastun pozostawia odbiorcę z gęsią skórką. 

Przeczytaj także

Kiedy odbędzie się premiera "Klątwy"? Okazuje się, że całkiem niedługo. Produkcja trafi na wielkie ekrany 3 stycznia 2020 roku. Zdjęcia do filmu trwały od 7 maja do 23 czerwca 2018 roku. Muzykę do filmu napisali The Newton Brothers. Kompozytorzy stworzyli również ścieżkę dźwiękową do filmu "Doktor Sen", serialu "Nawiedzony dom na wzgórzu". Ich kompozycje mogliśmy również usłyszeć w "Grze Geralda" i "Zagładzie".

Zobacz także: "Doktor Sen" - pierwsze recenzje horroru

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.