"Jak wytresować smoka 3": kiedy premiera w Polsce? [DATA, BILETY, SZCZEGÓŁY]

Karolina Woźniak
17.01.2019 14:57
"Jak wytresować smoka 3": kiedy premiera w Polsce? [DATA, BILETY, SZCZEGÓŁY] Fot. : youtube.com/screenmaster

W 2010 roku na ekrany kin po raz pierwszy trafił film "Jak wytresować smoka". Już niebawem trzecia część ujrzy światło dzienne. Poniżej dowiecie się, kiedy i gdzie odbędzie premiera filmu i w jakich cenach będą bilety. Sprawdźcie sami!

Szczerbatek i Czkawka wracają na wielkie ekrany! Fani nie mogą się już doczekać premiery bajki. Pierwsza część tego znanego, animowanego filmu ujrzała światło dzienne w 2010 roku. Cztery lata później mieliśmy okazję pójść do kina na kontynuację animacji. Obie części doczekały się nominacji do Złotych Globów i Oscara! Czy "Jak wytresować smoka 3" będzie mieć szansę na prestiżową nagrodę? Kiedy możemy się spodziewać premiery w Polsce?

"Jak wytresować smoka 3": o czym będzie film?

"Jak wytresować smoka 3” to już ostatnia część trylogii wyreżyserowana przez Deana DeBloisa. Trylogia została stworzona na podstawie książki Cressidy Cowell. Ostatnia część zabierze nas z powrotem do krainy Wikingów i smoków, które uczą się żyć u boku ludzi. Tym razem w filmie pojawią się nowe postaci, a Czkawka razem z innymi bohaterami będzie musiał stanąć w obronie smoków, które chce uprowadzić Grimmel, bezwzględny łowca.

Kit Harington w drugiej części "Jak wytresować smoka" wcielił się w Ereta, wroga Czkawki i Szczerbatka. Jednak pod koniec filmu staje się "tym dobrym" bohaterem. Czy będziemy mogli usłyszeć aktora w nadchodzącym filmie? Okazuje się, że tak! Głosu postaciom użyczą: Jonah Hill, America Ferrera, Kit Harington, Jay Baruchel, Gerard Butler, Kristen Wiig, Cate Blanchett oraz F. Murray Abraham.

"Jak wytresować smoka 3": kiedy premiera?

Film wyświetlany jest już na wielkich ekranach od 3 stycznia 2019 roku. Jako pierwsi film obejrzeli Australijczycy. Premiera w Polsce odbędzie się już niebawem. Od 15 lutego 2019 roku "Jak wytresować smoka 3" będziemy mogli obejrzeć na wielkim ekranie. Do USA film dotrze dopiero na początku marca. Na trzecią część trylogii najdłużej będą musieli poczekać mieszkańcy Łotwy. Tam premiera odbędzie się miesiąc po naszej, czyli 15 marca 2019 roku.

"Jak wytresować smoka 3": gdzie obejrzeć? 

Fani internetowych wypożyczalni filmów i seriali będą zawiedzeni. Na ten moment nie znajdziemy "Jak wytresować smoka 3" na Netflixie ani HBO, ale już od połowy lutego będziemy mogli obejrzeć film we wszystkich kinach w całej Polsce.

ZOBACZ TEŻ: Filmy online – gdzie oglądać?

"Jak wytresować smoka 3": dodatkowe atrakcje

Dodatkową niespodzianką przygotowaną dla najmłodszych fanów przygód Czkawki i Szczerbatka będzie specjalny cykl wydarzeń, które przygotował dystrybutor – smocze sfery w 12 miastach Polski! Czego mogą się spodziewać najmłodsi fani?

  • Każde dziecko będzie mogło wystąpić w półminutowym zwiastunie filmowym
  • Będzie możliwość podróży w czasie i wejścia do wioski Wikingów
  • Każde dziecko będzie mogło zwiedzić replikę domu pokrytego łuskami smoka
  • Dodatkową atrakcją będą smocze konkursy, w których każdy będzie mógł wziąć udział
  • Na zwycięzców będą czekać nagrody m.in. bilety do parku Legendia

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun trzeciej części "Jak wytresować smoka":

Jak wytresować smoka 3 premiera w Polsce Fot. fot: Materiały prasowe
Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.