Kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu "Stranger Things"? Znamy datę rozpoczęcia zdjęć!

23.07.2019 10:47
Kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu "Stranger Things"? Znamy datę rozpoczęcia zdjęć! Fot. . kadr z wideo: Stranger Things 3 | Official Final Trailer | Netflix

Fani jeszcze nie ochłonęli po finale 3. sezonu "Stranger Things", a już dostają informację o kolejnej części. Kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu?

Premiera 3. sezonu popularnego serialu Netflixa miała miejsce 4 lipca 2019 roku. Większość fanów ma już najnowszą część za sobą i sporo osób zadaje pytanie, kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu "Stranger Things"? Okazuje się, że widzowie nie będą musieli długo czekać.

Uwaga! Poniżej znajdują się spoilery z 3. sezonu "Stranger Things". Czytasz na własną odpowiedzialność.

"Stranger Things 4" - o czym?

Co czeka widzów w 4. sezonie "Stranger Things"? Fani najpewniej dowiedzą się, co dalej ze związkiem Jedenastki i Mike'a. Okaże się także, czy dziewczynka odzyska swoje nadprzyrodzone moce, które straciła pod koniec 3. sezonu "Stranger Things". Jednak masę osób najbardziej nurtuje pytanie, czy Jim Hopper przeżył? Pod koniec ostatniego odcinka, w scenie po napisach, Rosjanie mówią o "Amerykańcu". Czy mówią właśnie o szeryfie? Wszystkiego dowiemy się w 4. sezonie "Stranger Things".  

Przeczytaj także

"Stranger Things 4" - kiedy premiera?

Kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu "Stranger Things"? Serial ponownie zadebiutuje na Netfliksie wcześniej niż moglibyśmy się spodziewać. Jak podaje portal comicbookmovie.com, zdjęcia do nowego sezonu rozpoczną się już w październiku 2019 roku, a serial ma mieć premierę pod koniec 2020 roku. Data deniutu zgrywa się z tym, o czym Mike i Jedenastka rozmawiali pod koniec 3. sezonu. Chodzi o wspólne spędzanie Świąt Dziękczynienia...

Zobacz także: "Stranger Things 3": Dacre Montgomery kręcił sceny bez pomocy kaskadera

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.