29.10.2019 11:16

Poznaliśmy datę 4. sezonu "Stranger Things"? Pojawiły się nowe informacje

Fani "Stranger Things" nie mogą się już doczekać 4. sezonu popularnego serialu Netfliksa. Czy premiera odbędzie się w listopadzie?

Stranger Things
fot. kadr Stranger Things 4 | Oficjalna zapowiedź

4. sezon "Stranger Things" wywołuje ciarki na samą myśl. W ostatnim sezonie twórcy pozostawili widzów z masą pytań. Czy Jim Hopper przeżył? Czy Jedenastka odzyska swoje moce? Tego wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie w ostatnim sezonie popularnej serii. Kiedy zatem odbędzie się premiera? Okazuje się, że w sieci pojawiły się nowe informacje.

Poznaliśmy datę 4. sezonu "Stranger Things"? Pojawiły się nowe informacje

Zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" rozpoczęły się już w październiku. W związku z tym pojawiły się informacje, że najnowsza część produkcji zadebiutuje już latem 2020 roku. Jednak z najnowszych doniesień TVLine wynika, że premiera ostatniego sezonu odbędzie się dopiero w listopadzie 2020 roku. Z newsa, który podaje portal wynika również, że ostatnia część ma zamknąć się w ośmiu odcinkach. Na oficjalnym profilu serialu na Twitterze pojawiła się jednak ciekawa informacja.

Stranger Things z nowym rekordem
Stranger Things z nowym rekordem
Przeczytaj także "Stranger Things" ustanowił nowy rekord na Netfliksie. Popularność serialu wciąż rośnie

Na zdjęciu widnieje interesująca data. Co się wydarzy 6 listopada? To niestety nie jest data premiery 4. sezonu "Stranger Things", a jedynie informacja o zbliżającym się dniu, który jest poświęcony produkcji. Netflix ustanowił tę datę jako dzień Stranger Things. To właśnie tego dnia 1983 roku zaginął Will Byers i trafił do alternatywnej rzeczywistości - świata The Upside Down.

Okazuje się, że "Stranger Things 4" nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Nie pozostaje nam nic, jak tylko czekać na następną część.

Zobacz także: 4. sezon "Stranger Things" będzie inspirowany m.in. komedią romantyczną

Tagi: Stranger Things Netflix