Kolejni aktorzy dołączają do obsady filmu "Psy 3. W imię zasad" Władysława Pasikowskiego

07.08.2019 15:35
Kolejni aktorzy dołączają do obsady filmu "Psy 3. W imię zasad" Władysława Pasikowskiego Fot. . Bartosz Mrozowski/Materiały prasowe

3. część filmu "Psy" to najbardziej wyczekiwana polska premiera 2020 roku. Poznaliśmy kolejnych aktorów, którzy dołączą do obsady tej produkcji.

"Psy 3. W imię zasad" to film, który będzie oparty na scenariuszu, który pisze sam Władysław Pasikowski. Dotychczas wiedzieliśmy tylko, że w głośnej kontynuacji pojawi się Bogusław Linda, Cezary Pazura i Marcin Dorociński. Jednak do obsady dołączają kolejni aktorzy.

"Psy 3. W imię zasad": Obsada

Kino Świat ogłosiło, że na wielkim ekranie zobaczymy także Sebastiana Fabijańskiego i Tomasza Schuchardta. Ten pierwszy wcieli się w rolę Damiana, drugi zagra Cegielskiego. Czy młodzi aktorzy są podekscytowani wizją wystąpienia w filmie z serii "Psy"? Sebastian Fabijański twierdzi, że finał będzie efektowny:

Widzowie mogą spodziewać się dokładnie tego, co "Psy" zaoferowały im 25 lat temu. Historia ma westernowy klimat, a jej finał będzie efektowny. W tym filmie nie ma grzecznych chłopców!

Zdaniem Tomasza Schuchardta przekonuje, że warto czekać na najnowszą produkcję Władysława Pasikowskiego:

"Psy" i "Psy 2" to filmy legendarne. Podobnie jak tysiące widzów jestem wygłodniały ich kontynuacji. Po lekturze scenariusza wiem, że jest naprawdę dobrze i warto na nią czekać!

Psy 3 Fot. Bartosz Mrozowski/materiały prasowe
Psy 3 Fot. Bartosz Mrozowski/materiały prasowe

"Psy 3. W imię zasad": O czym?

Kino Świat podaje, że w 3. części "Psów" dojdzie do spotkania Franza i "Nowego". Co jeszcze wydarzy się na wielkim ekranie?

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.

Przeczytaj także

"Psy 3. W imię zasad": Kiedy premiera?

Premiera najnowszego obrazu Władysława Pasikowskiego będzie mieć miejsce na początku 2020 roku. Film trafi do kin już 17 stycznia. Producentem jest Klaudiusz Frydrych, który był współodpowiedzialny za sukces "Jacka Stronga". Czy 3. część "Psów" zostanie odebrana równie entuzjastycznie? O tym przekonamy się już niebawem.

Zobacz także: Marcin Dorociński w obsadzie filmu "Psy 3. W imię zasad"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.