"Król Lew" w aktorskiej wersji: W najnowszym zwiastunie pojawia się m.in. kichający Simba

Karolina Woźniak
25.02.2019 13:41
"Król Lew" w aktorskiej wersji: W najnowszym zwiastunie pojawia się m.in. kichający Simba Fot. : Disney/Ferrari Press/East News

Najnowszy zwiastun "Króla Lwa" ujrzał światło dzienne. Disney wykorzystał Oscarową noc, żeby zwrócić uwagę na najnowszy spot.

Informacja o remake'u "Króla Lwa" obiegła cały świat w 2018 roku. Fani Simby przyjęli wiadomość dość sceptycznie. "Król Lew" z 1994 roku to bajka Disneya, na której wychowała się większość osób. Simba, Timon i Pumba towarzyszyli niektórym przez całe dzieciństwo. Wszyscy zatem z niecierpliwością wyczekiwali pierwszego teasera produkcji Disneya w formie live-action. Kiedy w końcu wyszedł, trwał półtorej minuty i już wtedy pozwolił ocenić, czy Jon Favreau obronił się w próbie zmierzenia się z najbardziej kultowych filmów animowanych w historii.

Przeczytaj także

"Król Lew" 2019: Nowy trailer produkcji Disneya

W 2019 roku pojawią się długo wyczekiwane przez nas premiery filmowe. Na ekrany kin wejdzie m.in.: "Avengers: Koniec gry", Dziewiąty epizod "Gwiezdnycgh Wojen", a także "Król Lew". Disney nie ujawnił jak dotąd zbyt wielu szczegółów scen, ale wykorzystał dzień, w którym rozdawano Oscary 2019, do promocji najnowszego spotu "Króla Lwa". Animowana bajka Disneya wzbudza wiele emocji. W Oscarową noc opublikowano najnowszy trailer "Króla Lwa", który chwyta za serca. Pojawia się w nim m.in. kichający Simba.

Ponadto Disney opublikował najnowszy plakat produkcji:

"Król Lew" 2019: Kiedy premiera?

Premiera najnowszej wersji "Króla Lwa" jest zaplanowana na 19 lipca 2019 roku.

Ważnym elementem jest także muzyka, która pojawiła się w najnowszym spocie "Króla Lwa". Słyszymy w niej popularny utwór "Krąg Życia", który pojawił się w oryginalnej wersji z 1994 roku. Twórcą muzyki do bajki z 1994 roku był Hans Zimmer. Fani dźwięków w animacji "Króla Lwa" mogą odetchnąć z ulgą. Kompozycje Hansa Zimmera usłyszymy również w najnowszej wersji "Króla Lwa". Artysta zdobył Oscara za muzykę do kultowej bajki Disneya.

Jak Wam się podoba najnowszy teaser "Króla Lwa"?

Zobacz także: >>Czy nowa wersja "Króla Lwa" naprawi błąd oryginału?<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.