Wybieramy najlepszy film 2017 roku! [SONDA]

Natalia Hluzow
29.12.2017 11:31
Wybieramy najlepszy film 2017 roku! [SONDA] Fot. kadry z wideo

Która z produkcji w odchodzącym roku najbardziej przypadła Wam do gustu? Która najbardziej rozbawiła, wzruszyła bądź po prostu zachwyciła? Zagłosuj w sondzie Antyradio.pl na najlepszy film 2017.

Były już najlepsze i najgorsze filmy polskie, seriale Netflixa, filmy superbohaterskie, a nawet ranking epizodów „Star Wars”. Teraz przyszedł czas na ostateczne podsumowanie i wybór najlepszego filmu 2017 roku wśród zagranicznych produkcji.

Z setek premier, które świętowaliśmy na ekranach polskich kin od stycznia do grudnia 2017, trudno oczywiście wybrać kilkanaście tych, z których Wy wytypujecie swój „the best of the best”. Zadaliśmy sobie jednak ten trud i postaraliśmy się, by każdy kinoman znalazł w tym zestawieniu coś dla siebie.

Jest więc wojenna „Dunkierka” Christophera Nolana, horror „To” i musical „La La Land”. Dla fanów teledyskowego kina amerykańskiego – „Król Artur: Legenda Miecza” niezawodnego w tej stylistyce Guy’a Ritchiego, dla miłośników kina europejskiego – „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, a dla jeszcze ambitniejszych – nagrodzony Złotą Palmą w Cannes „The Square”. Zakochani w filmach starych mistrzów znajdą tu „Milczenie” Martina Scorsese, a sympatycy współczesnego, niezależnego kina fascynujący obraz „Captain Fantastic” początkującego Matta Rossa. Jest też oczywiście „Logan” i „Thor: Ragnarok” dla fanów superhero movies, „Blade Runner 2049” Denisa Villeneuve’a dla wszystkich od lat zahipnotyzowanych przez „Łowcę Androidów” oraz „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” dla wiernych wyznawców „Star Wars”.

Żeby przypomnieć Wam, jak wyglądała filmowa strona 2017 roku, prezentujemy krótką kompilację przygotowaną przez Screen Junkie:

Znalazło się w niej oczywiście więcej filmów, niż w naszym małym zestawieniu, ale - jak wiadomo - nie można mieć wszystkiego. Dlatego jeśli zabrakło Wam tutaj Waszego ulubionego dzieła filmowego z odchodzącego roku - piszcie, komentujcie, a tymczasem głosujcie na jeden z wybranych przez nas najlepszych filmów 2017 roku. Macie czas do środy, 3 stycznia 2018 roku, do godziny 12:00. 

najlepszy film 2017 sonda Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.