Nowy film twórcy "Spotlight" ma już fabułę, datę premiery i obsadę

06.09.2019 13:07
Nowy film twórcy "Spotlight" ma już fabułę, datę premiery i obsadę Fot. . kadr z wideo YouTube: Spotlight TRAILER 1 (2015) - Mark Ruffalo, Michael Keaton Movie HD

Nominowany do Oscara reżyser głośnego filmu "Spotlight" szykuje dla widzów kolejne dzieło. Kiedy odbędzie się premiera najnowszej produkcji Toma McCarthy'ego?

Tom McCarthy zaczynał swoją karierę od aktorstwa, ale ostatecznie zdecydował się na reżyserię. Twórca był nominowany do Oscara w 2016 roku za film "Spotlight", który opowiadał o grupie bostońskich dziennikarzy, którzy wpadli na trop pedofilskiego skandalu w Kościele Katolickim. Sam film zdobył statuetkę za "Najlepszy scenariusz oryginalny". Teraz McCarthy szykuje dla widzów kolejne dzieło. O czym opowie najnowszy film i na kiedy zaplanowano premierę?

Data premiery, obsada i fabuła nowego filmu twórcy "Spotlight"

Nowy projekt Toma będzie zatytułowany "Stillwater". Obraz przedstawi historię mężczyzny z Oklahomy, który podróżuje do Marsylii, żeby odwiedzić swoją córkę w więzieniu. Dziewczyna została oskarżona o morderstwo, którego, jak twierdzi, nie popełniła. Główny bohater, Bill, będzie starał się pomóc uwolnić swoją córkę. W główną rolę ma wcielić się Matt Damon. Kiedy odbędzie się premiera? Pierwszy pokaz ma się odbyć 6 listopada 2021 roku. Kolejne tydzień później. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera filmu w Polsce.

Przeczytaj także

Nad filmem pracują Thomas Bidegain, Noé Debré, Tom McCarthy i Marcus Hinchey. Obok Matta Damona w produkcji wystąpią Abigail Breslin i Camille Cottin. Producentami są Steve Golin, Tom McCarthy, Jonathan King i Liza Chasin.

Zobacz także: Czy Ben Affleck i Matt Damon powrócą w reboocie "Jaya i Cichego Boba"?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.