31.10.2019 14:55

Nowy film z Gerardem Butlerem. O czym opowie "The Plane" i kiedy odbędzie się premiera?

Gerard Butler to szkocki aktor, który znany jest z ról w takich filmach jak "Upiór w operze", "P.S. Kocham Cię" i "300". Obecnie przygotowuje się do roli w nowym filmie "The Plane".

Gerard Butler
fot. Gerard Butler on Morgan Freeman, Nick Nolte, Michael Cohen & Malibu Fire/YouTube

"The Plane" to najnowszy film akcji, w którym zagra Gerard Butler. W realizację najnowszej produkcji zaangażowani są twórcy "Transformers". Mimo że w nadchodzącym filmie nie zobaczymy robotów i nowoczesnych maszyn, z pewnością jest na co czekać. Z zapowiedzi wynika, że widza czekają spore emocje.

Nowy film z Gerardem Butlerem. O czym opowie "The Plane" i kiedy odbędzie się premiera?

O czym opowie najnowszy film? "The Plane" to historia oparta na książce Charlesa Cumminga, która opowiada o pilocie. Mężczyzna musi walczyć o życie na pokładzie uprowadzonego samolotu. Pomysł na film brzmi naprawdę zachęcająco. Gerard Butler wcieli się w głównego bohatera, Raya Torrance'a, który zaraz po porwaniu maszyny cudem unika katastrofy. Samolot zostaje uszkodzony podczas burzy i musi awaryjnie lądować. Wkrótce okaże się, że lądowisko znajduje się w miejscu, gdzie toczy się wojna.

El Camino
El Camino
Przeczytaj także Filmowcy skrytykowali nową funkcję Netfliksa. Twórcy platformy odpowiedzieli

Wygląda na to, że Gerard Butler ponownie będzie musiał ratować sytuację. Bohater, w którego się wcieli w "The Plane" będzie musiał chronić pasażerów i czekać na pomoc. Problem w tym, że nikt dokładnie nie wie, gdzie wylądował pojazd. Kiedy odbędzie się premiera? Tego jeszcze nie wiadomo. Znamy narazie tylko zarys fabuły i aktora, który zagra głównego bohatera.

Ostatnim filmem Gerarda Butlera był "Ocean ognia", który opowiadał o kapitanie podwodnego okrętu, który rozpoczyna współpracę z Navy SEAL, żeby uratować prezydenta Rosji, który został wzięty do niewoli podczas zamachu. Premiera filmu odbyła się w październiku 2018 roku.

Zobacz także: TOP 30: Najlepsze filmy akcji trzymające w napięciu

Tagi: News