14.06.2019 11:40

Pojawiły się pierwsze reakcje na film "Joker" z Joaquinem Phoenixem

Kiedy okazało się, że Joaquin Phoenix zagra Jokera, fani zwariowali. Teraz w sieci pojawiły się pierwsze opinie o filmie. Jak widzowie oceniają produkcję? 

Jaquin Phoenix
fot. kadr z wideo

We wrześniu 2018 roku ruszyły zdjęcia do najnowszej produkcji o jednym z potężniejszych wrogów Batmana. Okazało się wówczas, że w rolę Jokera wcieli się Joaquin Phoenix. Film będzie opowiadać o życiu i wydarzeniach, które miały miejsce zanim Joker stał się antybohaterem. Todd Philipps zdradził nawet prawdziwe imię głównej postaci. Mimo, że premiera filmu jest zapowiedziana dopiero na październik 2019 roku, to niektórzy mieli okazję zobaczyć produkcję nieco wcześniej. 

Pierwsze reakcja na "Jokera" z Joaquinem Phoenixem

Okazuje się, że najnowsza produkcja będzie dość brutalna. Z pewnością nie powinni jej oglądać wrażliwi widzowie. Pojawiły się nawet głosy, że Joaquin Phoenix jest w wyjątkowej formie i mógłby mieć nawet szansę na Oscara. Pierwsze komentarze pojawiły się już na Twitterze.

"

Musiałem to przetrawić kilka godzin zanim cokolwiek o tym powiem: JOKER został dzisiaj wyświetlony. Ten film całkowicie naturalnie traktuje przemoc i raz za razem kopie Cię prosto w trzewia. Jeśli lubicie takie rzeczy, to będziecie zachwyceni, a jeśli nie....  "

Joker w Gotham
Joker w Gotham
Przeczytaj także "Gotham" pokazało spot z prawdziwym Jokerem. Zobaczcie złoczyńcę w akcji

Akcja filmu ma miejsce w latach 80. XX wieku, kiedy nasz główny bohater stara się zostać komikiem. Niestety nie udaje mu się. Forma ma nawiązywać do gangsterskiego kina Martina Scorsese, a sam film nie będzie się łączyć z dotychczasowymi dziełami DCEU. Premiera "Jokera" jest zaplanowana na 4 października 2019 roku. 

Zobacz także: Joaquin Phoenix jako Joker na nowym zdjęciu z filmu o złoczyńcy z Gotham 

Tagi: Joker Joaquin Phoenix