13.09.2019 09:35

Policja poszukuje sobowtóra Waltera White’a. Mężczyzna jest oskarżony o posiadanie... metamfetaminy

"Breaking Bad" to popularny serial, który jest dostępny na platformie Netflix. W rolach głównych wystąpili Bryan Cranston i Aaron Paul.

Breaking Bad
fot. kadr z serialu Netfliksa "Breaking Bad"

"Breaking Bad" miał swoją premierę w 2008 roku. Serial opowiada o nauczycielu chemii, który dowiaduje się, że ma raka. Wie, że pensja, którą dostaje, nie pozwoli mu zabezpieczyć rodziny na wypadek jego śmierci. Mężczyzna postanawia rozpocząć produkcję metamfetaminy. Angażuje do tego swojego byłego ucznia. Wkrótce staje się potężnym bossem, a jego narkotyki są tak popularne, że wszyscy o nie zabiegają. Trzeba przyznać, że fabuła jest naprawdę ciekawa. Jednak niektórzy odebrali ten serial zbyt poważnie...

Policja poszukuje sobowtóra Waltera White’a. Mężczyzna jest oskarżony o posiadanie... metamfetaminy

Wydział Policji z Galesbutgu opublikował na Facebooku zdjęcie poszukiwanego mężczyzny. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że poszukiwany wygląda niemal identycznie jak Walter White z serialu "Breaking Bad". Jakie są zarzuty dla mężczyzny? Cóż, okazuje się, że pięćdziesięciolatek był posiadaczem metamfetaminy. Tym samym poszukiwany naruszył zasady zwolnienia warunkowego.

El Camino
El Camino
Przeczytaj także Film "Breaking Bad" doczekał się zwiastuna. Znamy też tytuł i datę premiery produkcji

Oczywiście internauci niemal natychmiast ruszyli z pomocą. Polecili policjantom rozpoczęcie śledztwa od... Albuquerque. Komentujący zasugerowali również, żeby poszukać w Los Pollos Hermanos. Mężczyzna nazywa się Todd W. Barrick Jr. i miejmy nadzieję, że kiedy policja już go złapie, ten postanowi wykonać telefon do Saula. 

Zobacz także: Zdjęcia do filmu "Breaking Bad" już się zakończyły i nikt tego nie zauważył

Tagi: Breaking Bad Netflix