30.10.2019 15:57

Popularny serial Netfliksa trafi do polskiej telewizji. Od kiedy będziemy oglądać "Narcos"?

"Narcos" to popularny serial platformy Netfliks. Produkcja zaskarbiła sobie sympatię wielu osób. Już niedługo będziemy mogli oglądać go w polskiej telewizji.

Narcos na Stopklatce
fot. materiały prasowe/Kino Polska

"Narcos" to serial, który opowiada historię najpotężniejszego barona narkotykowego. Mowa oczywiście o Pablo Escobarze. Produkcja zadebiutowała na popularnej platformie w 2015 roku i zyskała aż 3 sezony. 4. seria opowiadała o Féliksie Gallardo, przywódcy kartelu z Guadalajary. Okazuje się, że już niedługo popularne dzieło będzie można oglądać w telewizji w Polsce.

Popularny serial Netfliksa trafi do polskiej telewizji. Od kiedy będziemy oglądać "Narcos"?

Produkcja Netflixa otrzymała dwie nominacje do Złotych Globów i trzy nominacje do nagrody Emmy. W serialu zagrali Pedro Pascal, Boyd Holbrook, Wagner Moura, Damian Alcazar i inni. Zdjęcia były kręcone w Bogocie, Cali. Cartagenie de Indias i Medellín.

Pierwsza noc oczyszczenia
Pierwsza noc oczyszczenia
Przeczytaj także "Noc oczyszczenia 5": gwiazda "Narcos" wystąpi w roli głównej

Gdzie i o której będzie emitowana produkcja Netfliksa? Okazuje się, że Stopklatka TV jako pierwszy kanał telewizyjny w Polsce zaprezentuje "Narcos". Serial jest uznawany za jeden z najlepszych dzieł ostatnich lat. Wciągającą historię polowania na Pabla Escobara, będzie można oglądać od 23 listopada 2019 roku, w soboty o godz. 22:00.

Zobacz także: "Narcos" powrócą w tym roku, ale jako gra

Tagi: Narcos Netflix