Serial o Obi-Wanie Kenobim. Czy Ewan McGregor powróci w roli Mistrza Jedi?

16.08.2019 09:22
Serial o Obi-Wanie Kenobim. Czy Ewan McGregor powróci w roli Mistrza Jedi? Fot. . shutterstock.com

Plotki o tym, że Ewan McGregor powróci do roli Obi-Wana Kenobiego mogą okazać się prawdą. Disney Plus szykuje dla fanów "Gwiezdnych Wojen" coś specjalnego... 

W najnowszych częściach "Gwiezdnych Wojen" fani nie zobaczyli Obi-Wana Kenobiego. Jednak każdy wielbiciel fantastycznej serii miał nadzieję, że Mistrz Jedi jeszcze powróci. W czwartek, 14 sierpnia 2019 roku, portal Deadline ogłosił, że istnieje spora szansa na ponowne spotkanie z bohaterem. Okazuje się, że platforma Disney Plus stworzy serial o Obi-Wanie Kenobim. Pozostaje pytanie, kto zagra Mistrza Jedi? 

Ewan McGregor w roli Obi-Wana Kenobiego

Jak podaje comicbook.com, bohater doczeka się własnego serialu, który prawdopodobnie zadebiutuje na platformie Disney Plus już w listopadzie 2019 roku. W starych częściach "Gwiezdnych Wojen" w rolę Obi-Wana wcielił się Alec Guinness. W tych nowszych wystąpił Ewan McGregor. To właśnie on jest brany pod uwagę do roli Mistrza Jedi w najnowszej produkcji. W maju 2018 roku słynny aktor przyznał, że gdyby była taka możliwość, chciałby wziąć udział w takim projekcie. Jednak jeszcze wtedy nikt nie planował stworzenia serialu o Kenobim. Portal naekranie.pl donosi, że aktor jest podekscytowany możliwością wcielenia się w Mistrza Jedi, a podpisanie umowy to tylko czysta formalność. 

Przeczytaj także

Okazuje się, że za Disney Plus trzeba będzie płacić ok. 20 zł. Za ten niewielki comiesięczny wydatek użytkownicy będą mieli dostęp do trzech platform należących do firmy. Dzięki temu biblioteka portalu rozrośnie się aż do 10 tysięcy produkcji. Brzmi zachęcająco? 

Zobacz także: Disney Plus: Znamy cenę, datę premiery i ofertę platformy streamingowej Disneya

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.