27.05.2019 15:19

Tak będą wyglądały siły Nilfgaardu. Zobacz zdjęcia z planu zdjęciowego "Wiedźmina"

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu serialu "Wiedźmin", na których widać, jak najprawdopodobniej będą wyglądać żołnierze Nilfgaardianu.

Netflix Wiedźmin
fot: materiały promocyjne

Serial "Wiedźmin" jest owiany tajemnicą. Fani mogą się cieszyć tylko zakulisowymi materiałami, które trafiają do sieci. Są ode udostępniane przez twórców, aktorów, a często też samych fanów, którzy mają szczęście i udaje im się podejrzeć ekipę na planie zdjęciowym. Tym razem najnowsze fotografie, które ukazują siły Nilfgaardu, wyciekły do internetu. Kto je wrzucił?

Kolejne zdjęcia i nagrania z planu "Wiedźmina"

Zdjęcia z planu opublikował najprawdopodobniej jeden ze statystów, który przy okazji zasłonił twarze czarnymi paskami. Nic dziwnego. Kary za takie wycieki są szalenie wysokie. Na produkcję Netfliksa czekają wszyscy fani powieści Sapkowskiego. Na jednym z filmików, które trafiły na YouTube widzimy scenerię z serialu najnowszego "Wiedźmina" i siły Nilfgaardu.

Na zdjęciach dobrze widać zbroję, na której widoczny jest emblemat Nilfgaardu. Co więcej, rycerze mają na sobie pasiaste spodnie, broń z zakrzywionym ostrzem i proste hełmy. Żołnierze odbiegają od wyglądu postaci z gier. Zdjęcia ukazały się na stronie redanianintelligence.wordpress.com.

Zdjecia z planu serialu Wiedzmin

Do sieci wyciekła także fotografia nilfgaardzkiego obozu:

Zdjecia z planu serialu Wiedzmin
Henry Cavill
Henry Cavill
Przeczytaj także "Wiedźmin" - Henry Cavill pokazał zdjęcie wiedźmińskich blizn Geralta

Tak prezentuje się cała zbroja rycerzy: 

Zdjecia z planu serialu Wiedzmin
Zdjecia z planu serialu Wiedzmin

"Wiedźmin" Netflix: Kiedy premiera?

Chodzą plotki, że twórcy serialu wzorowali się na grach o Gelarcie. Tego na razie nie wiemy, ale dowiemy się jeszcze w tym roku. Premiera serialu Netfliksa będzie miała miejsce w grudniu 2019 roku.

Zobacz także: Czy tak będzie wyglądać Velen w "Wiedźminie"?

Karolina Woźniak
Tagi: Wiedźmin