2 kolejne kinowe hity trafia na Netflixa! Od kiedy będzie można je zobaczyć?

25.03.2020 12:13
2 kolejne kinowe hity trafia na Netflixa! Od kiedy będzie można je zobaczyć? Fot. . HBO/Kobal/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Coraz mocniej widać wpływ koronawirusa na świat rozrywki. Kolejne produkcje, które miały trafić do kin w najbliższym czasie albo zostają przesunięte na późniejszy termin albo trafiają do serwisów streamingowych. Tak właśnie stanie się z dwoma nowymi filmami, które miały trafić do kin w kwietniu.

Amerykańska platforma streamingowa Netflix po raz kolejny stanie się domem dla filmów, które z powodu epidemii koronawirusa nie mogą zostać wyświetlone w kinach. Mowa o produkcjach „The Lovebirds” oraz „Time to Hunt”.

Przeczytaj także

The Lovebirds – zwiastun

„The Lovebirds” to komedia sensacyjna, opowiadająca o parze, której związek ma się ku końcowi. Leilani i Jibran zdają sobie sprawę, że za chwilę ze sobą zerwą. Traf jednak chce, że zanim to nastąpi, zostaną wplątani w sprawę morderstwa. Teraz będą musieli pomóc sobie wzajemnie i odkryć prawdziwą przyczynę zabójstwa, zanim policja skaże ich za czyn, którego nie dokonali. 

W filmie występują: Kumail Nanjiani („I tak cię kocham”, serial HBO „Dolina Krzemowa”) oraz Issa Rae („Nienawiść, którą dajesz”, serial HBO „Niepewne”). Za kamerą stoi Michael Showalter („I tak cię kocham”, serial Netflix „Grace i Frankie”). Produkcja ma trafić na platformę Netflix.

Przeczytaj także

Time to Hunt – zwiastun

„Time to Hunt” to południowokoreański thriller, osadzony w dystopijnym świecie niedalekiej przyszłości. Świat został zniszczony po ogromnym krachu ekonomicznym, który wpłynął na całą planetę. Film opowie historię czterech mężczyzn, próbujących przetrwać w opuszczonym mieście. Niestety na ich życie grasuje groźny zabójca. Rozpocznie się podwójna walka o przetrwanie.

Film w reżyserii Yoon Sung-hyun prezentowany był podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Berlinie. Produkcja ma trafić na platformę Netflix 10 kwietnia.

Przeczytaj także

Kolejny krok zmieniający dotychczasowy model dystrybucji

Zagraniczne serwisy podają, że są to pierwsze przypadki, gdy filmy kinowe, które miały w najbliższym czasie trafić na ekrany kin, pojawią się w serwisach streamingowych. Dotychczasowe przypadki dotyczyły bowiem filmów, które trafiły do kin na przełomie lutego i marca.

Wyjątkiem jest polska premiera filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, która została oficjalnie anulowana z powodu zamknięcia kin. Produkcja trafiła jednak na Netfliksa zaledwie po tygodniu od oryginalnego terminu premiery. 

Przeczytaj także

Warto też przypomnieć, że Paramount Pictures, dystybutor filmu „The Lovebirds” kilka lat temu dokonało podobnego zabiegu z filmem „Paradoks Cloverfield”. Produkcja, która miała trafić do kina, została jednak zaprezentowana ekskluzywnie na platformie Netflix. Ewenementem tej sytuacji było to, że pierwszy i jedyny zwiastun pojawił się podczas przerwy meczu SuperBowl, najchętniej oglądanego amerykańskiego wydarzenia sportowego, a spot zapowiedział, że film będzie dostępny na platformie Netflix tuż po zakończeniu meczu.

Czytaj także: Co robić w trakcie kwarantanny? Oto 6 filmów, które pomogą znieść izolację.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.