Usunięta scena z "Kapitan Marvel" trafiła do sieci. Jaki wniosek płynie z tego fragmentu?
Karolina Woźniak
27.05.2019 16:05
Usunięta scena z "Kapitan Marvel" trafiła do sieci. Jaki wniosek płynie z tego fragmentu? Fot. : kadr z wideo

"Kapitan Marvel" skradł serca milionów widzów na całym świecie. Niedawno do sieci trafił usunięty fragment z produkcji Marvela, który obejrzało już ponad 2 miliony osób. 

"Kapitan Marvel" trafiła do kin 8 marca 2019 roku i pierwsze recenzje były bardzo pozytywne. Jednak później widzowie zaczęli zwracać uwagę na to, że główna bohaterka prawie w ogóle się nie uśmiecha. Twórcy prawdopodobnie przewidzieli to, co może się zdarzyć po premierze filmu i do sieci trafiła usunięta scena z produkcji Marvela. Reakcja na sugestię, żeby Carol się rozchmurzyła, jest powalająca.

Usunięta scena z "Kapitan Marvel"

W tej krótkiej scence widzimy Carol, która uważnie przygląda się mapie. W końcu podjeżdża motocyklista, który mówi jej, że ma fajny kombinezon i pyta ją, czy nie potrzebuje podwózki. W końcu mówi jej, żeby się dla niego uśmiechnęła. Kobieta jednak proponuje uścisk dłoni i wkrótce daje podrywaczowi odczuć swoją siłę. On w efekcie oddaje jej motor, skórzaną kurtkę i kask. Filmik opublikował portal USA TODAY Life na koncie na Twitterze.

Przeczytaj także

Wyciętą scenkę możecie zobaczyć poniżej:

Filmik obejrzało już ponad 2 miliony osób. Jaki wniosek płynie z tego krótkiego fragmentu? Nigdy nie proś Carol, żeby się uśmiechnęła.

Zobacz także: Czy Kapitan Marvel rzeczywiście jest najpotężniejszą bohaterką Marvela?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.