27.05.2019 16:05

Usunięta scena z "Kapitan Marvel" trafiła do sieci. Jaki wniosek płynie z tego fragmentu?

"Kapitan Marvel" skradł serca milionów widzów na całym świecie. Niedawno do sieci trafił usunięty fragment z produkcji Marvela, który obejrzało już ponad 2 miliony osób. 

Kapitan Marvel usunięta scena
fot: kadr z wideo

"Kapitan Marvel" trafiła do kin 8 marca 2019 roku i pierwsze recenzje były bardzo pozytywne. Jednak później widzowie zaczęli zwracać uwagę na to, że główna bohaterka prawie w ogóle się nie uśmiecha. Twórcy prawdopodobnie przewidzieli to, co może się zdarzyć po premierze filmu i do sieci trafiła usunięta scena z produkcji Marvela. Reakcja na sugestię, żeby Carol się rozchmurzyła, jest powalająca.

Usunięta scena z "Kapitan Marvel"

W tej krótkiej scence widzimy Carol, która uważnie przygląda się mapie. W końcu podjeżdża motocyklista, który mówi jej, że ma fajny kombinezon i pyta ją, czy nie potrzebuje podwózki. W końcu mówi jej, żeby się dla niego uśmiechnęła. Kobieta jednak proponuje uścisk dłoni i wkrótce daje podrywaczowi odczuć swoją siłę. On w efekcie oddaje jej motor, skórzaną kurtkę i kask. Filmik opublikował portal USA TODAY Life na koncie na Twitterze.

Kapitan Marvel
Kapitan Marvel
Przeczytaj także Marvel udostępnił scenę po napisach i usunięty fragment filmu "Kapitan Marvel"

Wyciętą scenkę możecie zobaczyć poniżej:

Filmik obejrzało już ponad 2 miliony osób. Jaki wniosek płynie z tego krótkiego fragmentu? Nigdy nie proś Carol, żeby się uśmiechnęła.

Zobacz także: Czy Kapitan Marvel rzeczywiście jest najpotężniejszą bohaterką Marvela?

Karolina Woźniak
Tagi: Marvel Marvel Comics