Wiemy, kto zagra ojca Arielki w filmie Disneya "Mała Syrenka"

18.07.2019 09:15
Wiemy, kto zagra ojca Arielki w filmie Disneya "Mała Syrenka" Fot. . kadr z wideo YouTube: The Little Mermaid Diamond Edition Destruction Of The Grotto

Wiemy już, kto wcieli się w Arielkę, kto zagra Florka i Blagiera. Teraz ogłoszono aktora, który wejdzie w rolę króla Trytona. 

Kiedy ogłoszono, że trwają pracę nad stworzeniem aktorskiej wersji "Małej Syrenki", rozpoczęły się dyskusje wśród fanów Disneya. Niektórzy byli zadowoleni z tego pomysłu, inni nie. Niedawno ogłoszono, że w rolę Arielki wcieli się Halle Baily. Rybkę Florka zagra Jacob Trembley, a Blagiera Akwafina. W rolę Urszuli rzekomo ma się wcielić Melissa McCarthy, ale ta informacja nie jest jeszcze potwierdzona.

Wiemy, kto zagra ojca Arielki w filmowej wersji "Małej Syrenki"

Wiele ról nie jest jeszcze obsadzonych, ale fani są czujni i co rusz padają coraz to nowsze propozycje. Ostatnią jest obsadzenie Gordona Ramseya w roli Szefa Louisa. Teraz w sieci pojawiła się informacja, że króla Trytona ma zagrać znany hiszpański aktor, Javier Bardem. Myślicie, że nadawałby się do tej roli?

Przeczytaj także

"Mała Syrenka" to bajka inspirowana baśnią Hansa Christiana Andersena, która opowiada o Ariel, córce władcy oceanów. Bohaterka chce trafić do świata ludzi i pod wpływem emocji zawiera układ ze złą czarownicą, Urszulą. Syrenka oddaje jej swój głos w zamian za nogi.

Remake animacji z 1989 roku ma się skupić na relacjach Arielki z jej mamą, która nie pojawiła się w oryginale. Nie potwierdzono na razie, kiedy produkcja trafi do kin. Jedyna informacja jest taka, że premiera prawdopodobnie będzie miała miejsce na początku 2020 roku.

Zobacz także: Gwiazdor "Daredevila" skomentował kontrowersje związane z "Małą Syrenką"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.