Znamy tytuł i opis fabuły najnowszego filmu Jamesa Wana

25.09.2019 13:04
Znamy tytuł i opis fabuły najnowszego filmu Jamesa Wana Fot. . shutterstock.com

James Wan ma pełne ręce roboty i nie ma w tym nic dziwnego. Twórca stał się jednym z bardziej rozchwytywanych reżyserów.

Bez względu na to, czy kojarzycie go jako twórcę horrorów, czy reżysera "Aquamana", James Wan jest bez wątpienia szalenie utalentowanym twórcą. Do sieci trafiły nowe informacje dotyczące jego nadchodzącego filmu, który będzie już 10. obrazem reżysera. Wan podzielił się dobrą nowiną za pośrednictwem Instagrama. Wcześniej szczegóły dotyczące filmu nie były znane.

Znamy tytuł i opis fabuły najnowszego filmu Jamesa Wana

Jeszcze w 2019 roku ogłoszono, że James Wan pracuje nad nowy filmem. Jednak nikt nie wiedział, jaki będzie nosić tytuł i o czym opowie. Wszystko zmieniło się dzięki fotografii, którą reżyser umieścił na swoim profilu.

"Malignant" - tak będzie zatytułowana najnowsza produkcja. Na wielkim ekranie zobaczymy Annabelle Wallis, Jake'a Abela, George'a Younga, Maddie Hasson, Michole Briana White i Jacqueline McKenzie. "Malignant Man" to komiks autorstwa Wana. który ujrzał światło dzienne w 2011 roku. Głównym bohaterem jest Alan Gates, który dowiaduje się, że ma raka. Później wychodzi na jaw, że to pasożyt, który obdarza mężczyznę nadprzyrodzonymi siłami. Bohater rozpoczyna walkę z przestępczością.

Przeczytaj także

Kiedy odbędzie się premiera? Tego jeszcze nie wiemy. James Wan pracuje obecnie nad 2. częścią "Aquamana", który zadebiutuje 16 grudnia 2022 roku. Czy "Malignant" pojawi się wcześniej? Miejmy taką nadzieję.

Zobacz także: James Wan stworzy kolejny horror, zanim zacznie pracę nad "Aquamanem 2"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.