Znamy tytuł pierwszego odcinka 4. sezonu "Stranger Things"

07.11.2019 09:21
Znamy tytuł pierwszego odcinka 4. sezonu "Stranger Things" Fot. . kadr z wideo Stranger Things 4 | Oficjalna zapowiedź

Fani "Stranger Things" z niecierpliwością czekaja na 4. sezon serialu. Twrócy podzielili się z fanami tytułem pierwszego odcinka.

Twórcy "Stranger Things" rozpoczęli prace nad 4. sezonem. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się już na początku października, a teraz twórcy podzielili się za pośrednictwem mediów społecznościowych tytułem pierwszego odcinka. Fani serialu wiedzą, że w ten sposób podsycana jest atmosfera przed premierą.

Znamy tytuł pierwszego odcinka 4. sezonu "Stranger Things"

Tytuł pierwszego odcinka wskazuje na jakieś tajne stowarzyszenie, ale fani "X-Menów" zauważyli, że to nawiązanie do grupy złoczyńców, która została rozsławiona w komiksach "The Dark Phoenix Saga". Odcinek jest zatytułowany "The Hellfire Club", ale nazwa może ulec zmianie w trakcie prac.

Przeczytaj także

Jak można się domyślić autorami "Chapter One: The Hellfire Club" są bracia Duffer. Twórcy już nie raz udowadniali, że nerdowskie inspiracje nie są im obce. Przypomnijmy, że w pierwszym odcinki 1. sezonu "Stranger Things" Dustin i Will ścigają się na rowerach i zakładają się o to, kto pierwszy dojedzie pod dom jednego z bohaterów dostanie 134. numer komiksu "X-Men". Najciekawsze jest to, że to właśnie ten numer jest początkiem "The Dark Phoenix Saga". W komiksie Marvela, The Hellfire Club jest prowadzony przez Sebastiana Shawa, który manipuluje Jean Grey, żeby przejąć kontrolę nad mocą Phoenix. Czyżby na tym opierał się również pierwszy odcinek "Stranger Things 4"? Tego dowiemy się w 2020 roku. Premiera kolejnej części serialu odbędzie się prawdopodobnie w listopadzie 2020 roku.

Zobacz także: 4. sezon "Stranger Things" będzie inspirowany m.in. komedią romantyczną i dramatem o samobójstwie dziecka

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.