15 zdjęć z 7. sezonu „Gry o tron”

Robert Skowronski
21.04.2017 09:14
15 zdjęć z 7. sezonu „Gry o tron” Fot. kadr z serialu

Jesteśmy coraz bliżej premiery 7. sezonu „Gry o tron”. Udostępniono garść zdjęć z nadchodzących odcinków. Niech nadejdzie zima.

Po oficjalnym teaserze przyszła pora na oficjalne fotografie, a na nich dobrze znane fanom serialu HBO twarze. Widzimy m.in. Tyriona, Varysa, Jona Snowa, Cersei w towarzystwie Jamiego czy też Daenerys w dużo cieplejszym stroju niż te, do których zdążyła nas przyzwyczaić. Są również inni bohaterowie, których zdjęcia znajdziecie poniżej.

7. sezon „Gry o tron” zadebiutuje później niż zwykle, gdyż 16 lipca 2017 roku. Na dodatek będzie też krótszy, gdyż składać się będzie z zaledwie siedmiu odcinków. Wiemy, że do obsady serialu dołączy Ed Sheeran, a smoki osiągną w nadchodzących odcinkach rozmiary Boeinga 747. Na ekranie zjawi się także również Jim Broadbent, który zagra maestera Cytadeli, gdzie wybrał się Sam.

Zobaczcie galerię 15 zdjęć z 7. sezonu „Gry o tron”:

Scenariusz pierwszego epizodu z 7. serii zostanie napisany przez Davida Hilla, Bryan Cogman zajmie się drugim epizodem, zaś kolejne cztery napiszą Weiss i Benioff. Nowe odcinki „Gry o tron” będą reżyserowane przez Alana Taylora, Jeremy'ego Podeswę, Marka Myloda, a także Matta Shakmana, który nie był wcześniej związany z serią.

Sophie Turner, aktorka wcielająca się w postać Sansy Stark, opowiedziała o tym, że nie każdy z bohaterów dotrwa do 8. sezonu. Cóż, liczne zgony w „Grze o tron” to już codzienność w świecie produkcji HBO.

Jest nam dość smutno. Naprawdę czuć teraz, że już kończymy i zbliżamy się nieuchronnie do końca, przez co wszyscy jesteśmy poruszeni. Spędzamy więcej czasu razem w Belfaście, by tylko być ze sobą nieco dłużej. Mamy jeszcze przed sobą jeden sezon... No cóż, nie wszyscy.

Z kolei Według Kita Harringtona nowe odcinki mają być mroczniejsze. Nadchodzącym sezonem „Gry o tron” podekscytowana jest także Maisie Williams. Aktorka wcielająca się w postać Aryi Stark przeczytała już scenariusz 7. serii i jest pod wielkim wrażeniem tego co zobaczymy na ekranie.

Do sieci wyciekła fabuła nowych odcinków. Nie są to oficjalne informacje i w samym serialu wszystko może jeszcze ulec zmianie, ale być może część z tych nowin się potwierdzi.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.