2. sezon "Wiedźmina" uzupełni ważną książkową lukę. Showrunnerka zdradziła nowe szczegóły

10.07.2020 13:54
2. sezon "Wiedźmina" uzupełni ważną książkową lukę. Showrunnerka zdradziła nowe szczegóły Fot. materiały prasowe Netflix

Lauren S. Hissrich opowiedziała o 2. sezonie "Wiedźmina". Zapowiedziała m.in. wypełnienie luki, która wystąpiła w książkach Andrzeja Sapkowskiego. 

Ekipa "Wiedźmina" już wkrótce może powrócić na plan zdjęciowy i kontynuować pracę nad 2. sezonem. Tymczasem showrunnerka zdradza coraz więcej ciekawostek związanych z fabułą. Teraz zapowiedziała, że pokaże nam to, co Sapkowski w książkach pominął.

"Wiedźmin" - 2. sezon uzupełni ważną książkową lukę

Chodzi konkretnie o początek relacji Geralta i Ciri. W książkach mamy do czynienia z dużym przeskokiem czasowym, w wyniku czego nie było nam dane obserwować jak rodzi się między nimi więź. Lauren S. Hissrich postanowiła zapewnić nam to w serialu.

Cóż, naprawdę fajną rzeczą w sezonie 2. jest to, że w książkach po tym jak Geralt i Ciri spotykają się w Sodden... gdy wracamy w następnej książce, minęło już sporo czasu. Pracując nad scenariuszem doszliśmy do wniosku, że nie chcemy pomijać tych pierwszych miesięcy, gdy zaczynali się dopiero poznawać.

Zabawa polega na tym, żeby obserwować te postacie, które wiedzą, że są swoim przeznaczeniem. Nie rozumieją tego, ale to akceptują, że teraz wspólnie muszą przemierzać Kontynent. I zobaczycie, jak to naprawdę wygląda. Jak wygląda dwójka obcych sobie ludzi, którzy spotykają się po całym sezonie wzajemnych poszukiwań. Wreszcie się spotkali i było to coś w stylu "Oh, wcale Cię nie znam. Jesteś dla mnie kimś obcym".

Zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" mają zostać wznowione 17 sierpnia 2020 roku. W kolejnych odcinkach powrócą Henry Cavill jako Geralt z Rivii, Anya Chalotra jako Yennefer z z Vengerbergu, Freya Allan jako Ciri oraz Joey Batey jako Jaskier. Do obsady dołączyli również Yasen Atour, Agnes Bjorn, Paul Bullion, Thue Ersted Rasmussen, Mecia Simson, Aisha Fabienne Ross oraz znany z "Gry o tron" Kristofer i Hivju

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.