3 serialowe zapowiedzi stacji Fox

Robert Skowronski
11.08.2016 12:41
3 serialowe zapowiedzi stacji Fox Fot. kadr z wideo

Telewizja Fox pochwaliła się zapowiedziami swoich nowych seriali. Zajrzyjcie do świata „Egzorcysty”, „Skazanego na śmierć” i „Zabójczej broni”.

Stacja przeprowadza swoją ofensywę, a wśród nowych tytułów w ramówce znalazły się wyżej wymienione pozycje. Niedługo możemy spodziewać się ich premier, dlatego, aby zachęcić widzów do ich oglądania udostępniono promujące je materiały. Dzięki nim jest nam dane zapoznać się nie tylko z nieznanymi dotąd scenami, ale też posłuchanie krótkich wypowiedzi twórców i aktorów.

„Egzorcysta”

Odcinkowa odpowiedź na klasyczne dzieło Williama Friedkina będzie mieć premierę jesienią 2016 roku. Za scenariusz serialu odpowiedzialny jest Jeremy Slater, zaś reżyserem jest Rupert Wyatt („Geneza planety małp”). Na ekranie zobaczymy historię dwóch kompletnie różnych księży - Tomasa Ortegi (Alfonso Herrera) oraz ojca Marcusa Langa (Ben Daniels) - walczących z opętaniem w pewnej rodzinie. Całość ma być utrzymana w stylu thrillera psychologicznego.

Ojciec Tomas Ortega jest nową twarzą w Kościele Katolickim - jest postępowy, ambitny i pełen miłosierdzia. Stoi na czele małej parafii na przedmieściach Chicago. Jeszcze nie wie, że jego spokojne życie podąży w zupełnie przeciwnym kierunku. Ojciec Marcus Brennan prowadzi swoją misję w zupełnej innej części globu. Od dziecka był wychowywany przez Watykan, by prowadzić wojnę przeciwko wrogom Kościoła. Jest nieugięty i całkowicie oddany swojej świętej posłudze.

O serialowym „Egzorcyście” opowiedział jego producent wykonawczy i scenarzysta, Jeremy Slater:

Nie ma bardziej znanego horroru niż „Egzorcysta”. To najstraszniejszy film, jaki kiedykolwiek powstał. Ma w sobie pierwotną siłę i to właśnie chcieliśmy uchwycić w serialu. Jeżeli dostarczymy paru osobom koszmarów, to będę mógł się położyć spać jako szczęśliwy człowiek. Nasza produkcja zadaje wielkie pytania o wiarę i odkupienie.

Zobaczcie nową zapowiedź serialu:

W dziele pojawią się także Brianne Howey, Hannah Kasulka, Kurt Egyiawan oraz Geena Davis jako Angela Rance.

„Skazany na śmierć”

Serial powraca, a wraz z nim oryginalna obsada. W znane nam już role wcielą się ponownie Wentworth Miller oraz Dominic Purcell, a także Sarah Wayne Callies, Robert Knepper, Paul Adelstein i Rockmond Dunbar. Widzieliśmy już oficjalny trailer „Skazanego na śmierć”, teraz możemy zajrzeć nieco głębiej w świat powstającej produkcji.

Twórcą nowych odcinków, podobnie, jak poprzednich jest Paul Scheuring. Były one realizowane w Vancouver, a także w marokańskich miastach, takich jak Rabat, Casablanca czy Ouarzazate. Wentworth Miller wyjawił, że Michael Scofield w nowym sezonie będzie mieć kompletnie nowe tatuaże, które będą w centrum fabuły. Będą one miały inne znaczeni niż te z 1. serii. Scofield będzie próbować uciec z więzienia w Maroku, gdzie panuje napięta sytuacja polityczna. Na ratunek ruszą mu Lincoln, Sara, T-Bag, C-Note i Sucre.

Zobaczcie zapowiedź „Skazanego na śmierć”:

5. sezon serialu emitowanego w latach 2005-2009 zadebiutuje z 10 nowymi odcinkami w 2017 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

„Zabójcza broń”

Serial pojawi się 21 września 2016 roku. Twórcą całości jest Matt Miller, znany z prac nad serialem „Chuck” oraz „Forever”. Martin Riggs (Clayne Crawford) i Roger Murtaugh (Damon Wayans Sr.) to policjanci walczący z przestępczością we współczesnym Los Angeles. W obsadzie pojawią się również: Jordana Brewster, Kevin Rahma i Keesha Sharp.

Odcinki opowiedzą o gliniarzu z Teksasu będącym byłym komandosem SEAL. Po śmierci żony i dziecka przeprowadza się on do Los Angeles, aby rozpocząć nowe życie. Jego policyjnym partnerem zostaje detektyw Roger Murtaugh, który niedawno miał poważny atak serca. Teraz powraca do pracy i musi dbać o swoje zdrowie, a zwłaszcza unikać stresu. U boku Riggsa nie będzie to jednak łatwym zadaniem.

Zobaczcie zapowiedź serialowej „Zabójczej broni”:

Na który z tych serialu czekacie najbardziej?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.