19.03.2019 17:23

3. sezon "Stranger Things" doczekał się teasera. Zobaczcie wideo

Jedenastka, Will, Lucas, Dustin i Mike powracają. W sieci pojawił się pierwszy teaser długo wyczekiwanego 3. sezonu programu o nastolatkach. Zobaczcie oficjalną zapowiedź "Stranger Things 3".

Stranger Things
foto: materiały prasowe

Fani prosili, a twórcy posłuchali - tak w dużym skrócie można streścić sytuację, do której doszło w połowie marca 2019 roku. Netflix opublikował bowiem kolejny oficjalny teaser 3 sezonu "Stranger Things". Wideo zostało podpisane słowami: "Nadchodzi czas karmienia" i przedstawia ogromne stado szczurów, podążających razem w jednym kierunku. Gdzie idą? Po co idą? Dokąd nocą tupta jeż?

Stranger Things 3 - oficjalny teaser

Na żadne z tych pytań nie poznamy odpowiedzi w krótkim teaserze, ale miejmy nadzieję, że same nowe odcinki "Stranger Things" wytłumaczą obecność szczurów. Czy biegną na Drugą Stronę? Pytań jest wiele, ale żadne na razie nie ma odpowiedzi. Zobaczcie sami, może widok biegających szczurów zainspiruje was do stworzenia własnej fanowskiej teorii:

Jest również taka możliwość, że szczury są nawiązaniem do tytułu jednego z odcinków, który ma brzmieć "The Mall Rats", co w Polsce możemy przetłumaczyć jako "Szczury z supermarketu" (a przynajmniej tak tytuł "Mallrats" Kevina Smitha przetłumaczyli Polacy). Jednak dalej nie wiemy, w jaki sposób łączy się to z fabułą 3. sezonu "Stranger Things", która jak wiemy przedstawi nowe postaci. Może szczury są powiązane w jakiś sposób własnie z nimi?

Netflix
Netflix
Przeczytaj także Top 10: Netflix - najlepsze młodzieżowe seriale, serie dla nastolatków

Stranger Things 3 - data premiery

Jedno jest pewne - w 3. sezonie "Stranger Things" pojawią się znane i lubiane twarze w postaci Jedenastki, Mike'a, Willa, Dustina, Lucasa, a także Steve'a, Jonathana, Nancy i szeryfa Hoppera. Do ekipy dołączy m.in. Heather (Francesca Reale), ratowniczka z basenu w Hawkins, a także Robin, którą zagra Maya Thurman-Hawke, córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a. Jej rola nie została jednak na razie opisana.

Zobacz także: >> Lista tytułów odcinków 3. sezonu Stranger Things <<

Premiera 3. sezonu "Stranger Things" odbędzie się 4 lipca 2019 roku. Program jest dostępny tylko na platformie Netflix.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Stranger Things Netflix