24.03.2020 11:30

4. sezon "Domu z papieru" w nowej zapowiedzi. Premiera już wkrótce!

By jeszcze bardziej podgrzać atmosferę oczekiwania, Netflix opublikował nową zapowiedź 4. sezonu "Domu z papieru". Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

Profesor i reszta ekipy "naszych ulubionych złodziei" powrócą do nas już wkrótce. By jeszcze bardziej podkręcić atmosferę oczekiwania, platforma Netflix podzieliła się z fanami nowym, pełnym napięcia teaserem. Co zobaczymy w nowych odcinkach i kiedy 4. sezon ukaże się na platformie?

"Dom z papieru" - nowa zapowiedź 4. sezonu

Nowa zapowiedź 4. sezonu "Domu z papieru" zapowiada się następująco:

Teaser nie zdradza wiele z fabuły, zapowiada jednak pełne napięcia i emocji starcie ekipy Profesora z organami ścigania. Kto wyjdzie cało z tej potyczki i czy ulubienica fanów wygra walkę o życie? Tego dowiemy się już za 10 dni, gdy 4. sezon "Domu z papieru" zadebiutuje na platformie Netflix.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Szukacie seriali podobnych do "Domu z papieru"? Oto 5 propozycji w sam raz dla was

4. sezon "Domu z papieru" ukaże się 3 kwietnia 2020 roku. W kolejnych odcinkach powrócą Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Miguel Herrán, Enrique Arce, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Esther Acebo, Darko Peric, Rodrigo De la Serna, Hovik Keuchkerian, Luka Peros, Najwa Nimri, a także Pedro Alonso i Alba Flores.

Zobacz też: Netflix - nowości na kwiecień 2020. Jakie produkcje zawitają na platformie? 

Tagi: News Seriale Zwiastuny Netflix Dom z papieru