27.07.2018 13:30

W 4. sezonie „Legends of Tomorrow” poznamy byłego chłopaka Constantina

Jednym z motywów fabularnych obecnych w nowych odcinkach serialu DC będzie stara miłość Constantina, która pomoże drużynie w walce z siłami nieczystymi.

Constantine
foto: materiały prasowe

Matt Ryan na stałe dołączył do obsady 4. sezonu „Legends of Tomorrow”, a to oznacza, że widzowie będą mieli okazję co tydzień spędzać godzinę ze swoim ulubionym demonologiem (chyba, że wolicie braci Winchesterów). Na kilka miesięcy przed premierą, poznaliśmy kilka szczegółów na temat fabuły nadchodzących odcinków serialu DC.

Portal TVLine przygotował raport, w którym poinformowali, że w 4. sezonie „Legends of Tomorrow” pojawi się postać z przeszłości Johna Constantina, która okaże się dość ważna dla teraźniejszych problemów, z którymi boryka się superbohaterska drużyna. Według nich, znajomość mężczyzn zaczęła się (a także zakończyła) między solowymi przygodami przedstawionymi w serialu „Constantine” a jego debiucie w Arrowverse, który odbył się w produkcji „Arrow”. Według informacji TVLine, przygoda kochanków skończyła się dość tragicznie, a skutki ich związku Constantine odczuwa aż do dziś. To oczywiście spowodowało, że fani postaci już zaczęli się zastanawiać, kim może być ów „tajemniczy nieznajomy”, o którym wspomniał portal.

Były chłopak Constantine'a pojawi się w nowym sezonie Legends of Tomorrow

Na temat Constantina wypowiedział się jeden z producentów serialu, Phillip Klemmer. Twórca zdradził, że dołączenie Matta Ryana do obsady 4. sezonu „Legends of Tomorrow” nie było zabiegiem marketingowym - szefostwo produkcji po prostu chciało go umieścić w nowych odcinkach przygód Legend:

"

Nigdy nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak ogromny jest fandom Constantina. Odkryłem go przez przypadek. Szczerze mówiąc to dołączyliśmy go do serialu, ponieważ chcieliśmy go tam zobaczyć. Nie było żadnego cynicznego planowania i prób przejęcia czyichś fanów. Po prostu staramy się dobrze bawić z naszymi postaciami. Tak jest w przypadku Constantina i Matta. Chcieliśmy mieć bohaterów, którzy dobrze rezonują z oryginalną drużyną. Osobiście uważam, że nie wyobrażam sobie Constantina jako członka załogi Waveridera (statek Legend). Nie chcę widzieć, jak pierze swoje ubrania, bo według mnie goście jak Constantine zawsze mają czyste ciuchy. Kto wie dlaczego tak się dzieje? "

O swojej postaci kilka słów powiedział również Matt Ryan. Podczas komiksowego konwentu Supernova w Australii stwierdził, że Constantine mu się nie nudzi, ponieważ w życiu tego bohatera nie ma miejsce na rutynę:

"

Jeżeli jest jedna rzecz, którą kocham w Johnie, to fakt, że u niego zawsze się coś dzieje i zawsze pojawiają się jakieś elementy, które utrzymują twoje zainteresowanie. Przez to, że przez tyle lat wymyślano tak wiele dziwnych wątków fabularnych, ta postać wciąż zdobywa nowych wielbicieli. "

Kiedy premiera 4. sezonu Legends of Tomorrow?

Pierwszy odcinek 4. sezonu „Legends of Tomorrow” zostanie wyemitowany w poniedziałek 22 października 2018 roku na antenie telewizji CW. Epizod będzie nosił tytuł „The Virgin Gary”.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Constantine Legends of Tomorrow