5 najlepszych serialowych premier grudnia, których nie możecie przegapić
02.12.2019 14:38
5 najlepszych serialowych premier grudnia, których nie możecie przegapić Fot. materiały prasowe Netflix

Które z grudniowych debiutów koniecznie musicie obejrzeć? Przed wami pięć tytułów, które pojawią się pod koniec 2019 roku i za nic nie możecie ich przegapić.

Grudzień to nie tylko czar Świąt Bożego Narodzenia, "Kevin sam w domu" i Mariah Carey. W ostatnim miesiącu tego roku czekają nas również fantastyczne serialowe premiery, po które koniecznie musicie sięgnąć. Oto pięć z nich.

5 najlepszych premier grudnia, których nie możecie przegapić

2019 to rok, w którym dobiegł końca jeden z najważniejszych seriali w historii. Na otarcie łez Netflix zaprezentuje swoją odpowiedź na "Grę o tron". Czekają nas również nowe propozycje dla fanów wampirów i kryminałów. Przed wami lista pięciu nowości, które zadebiutują w grudniu 2019 roku i za nic nie możecie ich przegapić.

1. "Wiedźmin" - 20 grudnia 2019, Netflix

Historia Geralta z Rivii, wykreowana przez naszego rodaka Andrzeja Sapkowskiego, doczekała się już zarówno polskiej ekranizacji, jak i bijącej rekordy popularności gry. 20 grudnia 2019 roku swoją interpretację tej jakże urzekającej historii zaprezentuje Netflix. W rolach głównych zobaczymy Henry'ego Cavilla, Anyę Chalotrę i Freyę Allan. W netfliksowym "Wiedźminie" wystąpił również nasz rodak, Maciej Musiał.

Przeczytaj także

2. "V Wars" - 5 grudnia 2019, Netflix

Ponownie Netflix, tym razem w wampirzym wydaniu. "V Wars" to historia doktora Luthera Swanna, który mierzy się z epidemią, która przemienia ludzi w krwiożercze potwory. Sprawa nabiera wymiaru osobistego, gdy ofiarą choroby pada jego najbliższy przyjaciel. W roli głównej zobaczymy tutaj Iana Somerhaldera, znanego z roli wampira Damona Salvatore w "Pamiętnikach wampirów".

3. "The L Word: Generation Q" - 8 grudnia 2019, Showtime

"The L Word: Generation Q" to sequel przełomowej produkcji emitowanej w latach 2004-2009. Przyjdzie nam tu obserwować, jak Jennifer Beals, Kate Moennig i Leisha Hailey powracają do swoich ról w towarzystwie całego zastępu postaci reprezentujących ruch LGBTQIA+. W trakcie seansu zobaczymy, jak bohaterowie doświadczają miłosnych zawodów, seksu, niepowodzeń i sukcesów w słonecznym Los Angeles.

Przeczytaj także

4. "Reprisal" - 6 grudnia 2019, Hulu

"Reprisal" to najnowsza propozycja od platformy Hulu, określana mianem thrillera w stylu hyper-noir. Poznamy tu ponętną famme fatale, która spróbuje dokonać zemsty na swoim bracie i jego gangsterskich przyjaciołach, który pozostawili ją na pewną śmierć. W roli głównej zobaczymy tutaj Abigail Spencer, a towarzyszyć jej będą między innymi Ron Perlman, Rodrigo Santoro, Mena Massoud, Rhys Wakefield i Madison Davenport.

5. "Truth Be Told" - 6 grudnia 2019, Apple TV Plus

W tym serialu poznamy historię Poppy Parnell, którą nowe dowody zmuszą do ponownego zbadania sprawy morderstwa, która przyniosła jej ogólnokrajowy rozgłos. By rozwikłać tajemnicę zbrodni, Parnell przyjdzie stanąć twarzą w twarz z człowiekiem, którego omyłkowo pomogła posłać za kratki. W rolach głównych wystąpili Octavia Spencer i Aaron Paul

Zobacz też: HBO GO - oto oferta na grudzień 2019. Wśród nowości "Avengers: Endgame" i seria "Harry Potter"

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.