02.12.2019 14:38

5 najlepszych serialowych premier grudnia, których nie możecie przegapić

Które z grudniowych debiutów koniecznie musicie obejrzeć? Przed wami pięć tytułów, które pojawią się pod koniec 2019 roku i za nic nie możecie ich przegapić.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

Grudzień to nie tylko czar Świąt Bożego Narodzenia, "Kevin sam w domu" i Mariah Carey. W ostatnim miesiącu tego roku czekają nas również fantastyczne serialowe premiery, po które koniecznie musicie sięgnąć. Oto pięć z nich.

5 najlepszych premier grudnia, których nie możecie przegapić

2019 to rok, w którym dobiegł końca jeden z najważniejszych seriali w historii. Na otarcie łez Netflix zaprezentuje swoją odpowiedź na "Grę o tron". Czekają nas również nowe propozycje dla fanów wampirów i kryminałów. Przed wami lista pięciu nowości, które zadebiutują w grudniu 2019 roku i za nic nie możecie ich przegapić.

1. "Wiedźmin" - 20 grudnia 2019, Netflix

Historia Geralta z Rivii, wykreowana przez naszego rodaka Andrzeja Sapkowskiego, doczekała się już zarówno polskiej ekranizacji, jak i bijącej rekordy popularności gry. 20 grudnia 2019 roku swoją interpretację tej jakże urzekającej historii zaprezentuje Netflix. W rolach głównych zobaczymy Henry'ego Cavilla, Anyę Chalotrę i Freyę Allan. W netfliksowym "Wiedźminie" wystąpił również nasz rodak, Maciej Musiał.

Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także "Wiedźmin" - w sieci pojawiły się pierwsze reakcje. Czy serial spełni oczekiwania?

2. "V Wars" - 5 grudnia 2019, Netflix

Ponownie Netflix, tym razem w wampirzym wydaniu. "V Wars" to historia doktora Luthera Swanna, który mierzy się z epidemią, która przemienia ludzi w krwiożercze potwory. Sprawa nabiera wymiaru osobistego, gdy ofiarą choroby pada jego najbliższy przyjaciel. W roli głównej zobaczymy tutaj Iana Somerhaldera, znanego z roli wampira Damona Salvatore w "Pamiętnikach wampirów".

3. "The L Word: Generation Q" - 8 grudnia 2019, Showtime

"The L Word: Generation Q" to sequel przełomowej produkcji emitowanej w latach 2004-2009. Przyjdzie nam tu obserwować, jak Jennifer Beals, Kate Moennig i Leisha Hailey powracają do swoich ról w towarzystwie całego zastępu postaci reprezentujących ruch LGBTQIA+. W trakcie seansu zobaczymy, jak bohaterowie doświadczają miłosnych zawodów, seksu, niepowodzeń i sukcesów w słonecznym Los Angeles.

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Co poza "Wiedźminem"? Oto lista nowości Netfliksa na grudzień 2019 roku

4. "Reprisal" - 6 grudnia 2019, Hulu

"Reprisal" to najnowsza propozycja od platformy Hulu, określana mianem thrillera w stylu hyper-noir. Poznamy tu ponętną famme fatale, która spróbuje dokonać zemsty na swoim bracie i jego gangsterskich przyjaciołach, który pozostawili ją na pewną śmierć. W roli głównej zobaczymy tutaj Abigail Spencer, a towarzyszyć jej będą między innymi Ron Perlman, Rodrigo Santoro, Mena Massoud, Rhys Wakefield i Madison Davenport.

5. "Truth Be Told" - 6 grudnia 2019, Apple TV Plus

W tym serialu poznamy historię Poppy Parnell, którą nowe dowody zmuszą do ponownego zbadania sprawy morderstwa, która przyniosła jej ogólnokrajowy rozgłos. By rozwikłać tajemnicę zbrodni, Parnell przyjdzie stanąć twarzą w twarz z człowiekiem, którego omyłkowo pomogła posłać za kratki. W rolach głównych wystąpili Octavia Spencer i Aaron Paul

Zobacz też: HBO GO - oto oferta na grudzień 2019. Wśród nowości "Avengers: Endgame" i seria "Harry Potter"

Na którą z tych premier czekasz najbardziej?

Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix