02.04.2019 13:21

5. sezon "Fear the Walking Dead". Kiedy premiera nowych odcinków spin-offu "The Walking Dead"?

Już niedługo fani "The Walking Dead" ponownie przeniosą się do świata pełnego żywych trupów dzięki nowemu sezonowi serialu pod tytułem "Fear the Walking Dead". Kiedy premiera pierwszego odcinka kontynuacji?

Fear the Walking Dead
foto: materiały promocyjne

Za nami finał 9. sezonu "The Walking Dead". Na kolejne przygody bohaterów hitu AMC musimy poczekać do jesieni 2019 roku. Twórcy produkcji nie zostawili jednak widzów z niczym. Pustkę po opowieści o żywych trupach wypełni nowy sezon spin-offu pod tytułem "Fear the Walking Dead". Kiedy kontynuacja przygód Morgana Jonesa trafi na stację AMC?

Andrew Lincoln (The Walking Dead)
Andrew Lincoln (The Walking Dead)
Przeczytaj także Andrew Lincoln przyznał, że opuścił "The Walking Dead" w złym czasie

"Fear the Walking Dead" sezon 5 - kiedy premiera?

„Fear the Walking Dead” produkcji AMC Studios to jeden z popularniejszych seriali wśród kanałów amerykańskiej telewizji kablowej. Z tego powodu twórcy postanowili kontynuować historię ocalałych powiązaną z przygodami bohaterów "The Walking Dead". Tym razem protagoniści mają jasną misję - odnaleźć jak najwięcej osób, których nie zainfekował wirus zombie i stworzyć z nowego świata przynajmniej trochę lepsze miejsce. W filozofii życiowej Morgana króluje życzliwość, nadzieja i oddanie społeczności. Czy te cechy mają rację bytu w nowej rzeczywistości przesiąkniętej nieufnością?

Jak potoczą się losy głównych bohaterów "Fear the Walking Dead"? Dowiemy się już 3 czerwca 2019 roku. 5. sezon spin-offu trafi na antenę AMC Polska dokładnie w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o 3:00. Ponowna emisja serialu nastąpi tego samego dnia o 22:00. W produkcji prowadzonej przez Andrew Chamblissa i Iana Goldberga ponownie wystąpili Lennie James, Rubén Blades, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson oraz Austin Amelio.

"The Walking Dead" sezon 10 - kiedy premiera?

Tuż po zakończeniu 5. sezonu "Fear the Walking Dead" zobaczymy nowe odcinki "The Walking Dead". Hit AMC powróci z 10. sezonem jesienią 2019 roku. Na razie nie podano dokładnej daty premiery, ale biorąc pod uwagę poprzednie lata, należy założyć, że kolejne przygody bohaterów zobaczymy prawdopodobnie w październiku.

>>Zobacz też: Powstanie nowy spin-off "The Walking Dead". O czym będzie?<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale The Walking Dead Fear of The Walking Dead