20.08.2018 15:23

„American Horror Story 8”: Sabat czarownic na pierwszym zdjęciu z planu „Apocalypse”

Ryan Murphy zaprezentował pierwsze wspólne zdjęcie czarownic z „Sabatu”, które pojawią się w 8. sezonie „American Horror Story”. Do sieci trafiło również kilkanaście spotów promujących „Apocalypse”.

AHS 8
foto: materiały promocyjne

Nowy sezon AHS zbliża się wielkimi krokami, o czym świadczą coraz liczniejsze materiały promujące ósmą odsłonę antologii o podtytule „Apocalypse”. W głównych rolach powrócą znani z poprzednich sezonów aktorzy - niektórzy w dokładnie tych samych rolach co wcześniej. Wszystko to za sprawą połączenia wątków z „Murder House” i „Sabatu”, które spotkają się w jednym crossoverze, jakim ma być właśnie „American Horror Story: Apocalypse”.

Twórca serialu, Ryan Murphy, podzielił się pierwszym zdjęciem z planu, podczas gdy na oficjalnym kanale serialu co kilka godzin pojawiają się nowe spoty promujące 8. sezon AHS.

„American Horror Story 8”: czarownice z „Sabatu” na pierwszym zdjęciu

Ryan Murphy, twórca serialu, udostępnił na swoim Twitterze pierwsze zdjęcie z planu „Apocalypse”. Pojawiły się na nim odtwórczynie ról czarownic w „Sabacie”: Sarah Paulson, Stevie Nicks, Lily Rabe, Emma Roberts, Frances Conroy, Gabourey Sidibe i Taissa Farmiga.

"

Sabat Powraca. Cóż za ekscytująca noc z legendą Stevie Nicks na planie AHS. "

„American Horror Story 8” – wszystkie spoty promocyjne

Zdjęcie udostępnione przez Murphy’ego nie jest oczywiście jedyną formą zapowiedzi 8. sezonu AHS. W ramach kontynuowania tradycji z poprzednich części antologii, na oficjalnym kanale Youtube „American Horror Story 8” co kilka godzin pojawiają się krótkie spoty, które mają na celu zaintrygować fanów i wzmóc ich apetyt na nowe odcinki. Jeden z materiałów promocyjnych zwiastuje prawdziwą Apokalipsę:

Pozostałe spoty są natomiast ponumerowane, trwają od kilku do kilkunastu sekund i skupiają się przede wszystkim na budowaniu nastroju i przypominaniu o dacie premiery „Apocalypse”. Wyjątkiem jest jedynie pierwszy z nich, oficjalny teaser „American Horror Story 8”, który trwa nieco dłużej i przedstawia pełną przerażających elementów metaforę upływającego czasu. Wszystkie spoty AHS 8 prezentujemy poniżej:

Prócz aktorek ukazanych na zdjęciu powyżej, w 8. sezonie AHS powrócą także Jessica Lange, Evan Peters, Kathy Bates, Adina Porter, Billie Lourd, Cheyenne Jackson, Billy Eichner i Leslie Grossman. Do obsady dołączą natomiast Joan Collins, Jeffrey Bower-Chapman, Billy Porter oraz Cody Fern. Premiera „American Horror Story: Apocalypse” została zapowiedziana na 12 września 2018. W Polsce serial emituje stacja FOX.

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale American Horror Story