„American Horror Story 8”: Sabat czarownic na pierwszym zdjęciu z planu „Apocalypse”

Natalia Hluzow
20.08.2018 15:23
AHS 8|undefined Fot. materiały promocyjne

Ryan Murphy zaprezentował pierwsze wspólne zdjęcie czarownic z „Sabatu”, które pojawią się w 8. sezonie „American Horror Story”. Do sieci trafiło również kilkanaście spotów promujących „Apocalypse”.

Nowy sezon AHS zbliża się wielkimi krokami, o czym świadczą coraz liczniejsze materiały promujące ósmą odsłonę antologii o podtytule „Apocalypse”. W głównych rolach powrócą znani z poprzednich sezonów aktorzy - niektórzy w dokładnie tych samych rolach co wcześniej. Wszystko to za sprawą połączenia wątków z „Murder House” i „Sabatu”, które spotkają się w jednym crossoverze, jakim ma być właśnie „American Horror Story: Apocalypse”.

Twórca serialu, Ryan Murphy, podzielił się pierwszym zdjęciem z planu, podczas gdy na oficjalnym kanale serialu co kilka godzin pojawiają się nowe spoty promujące 8. sezon AHS.

„American Horror Story 8”: czarownice z „Sabatu” na pierwszym zdjęciu

Ryan Murphy, twórca serialu, udostępnił na swoim Twitterze pierwsze zdjęcie z planu „Apocalypse”. Pojawiły się na nim odtwórczynie ról czarownic w „Sabacie”: Sarah Paulson, Stevie Nicks, Lily Rabe, Emma Roberts, Frances Conroy, Gabourey Sidibe i Taissa Farmiga.

Sabat Powraca. Cóż za ekscytująca noc z legendą Stevie Nicks na planie AHS.

„American Horror Story 8” – wszystkie spoty promocyjne

Zdjęcie udostępnione przez Murphy’ego nie jest oczywiście jedyną formą zapowiedzi 8. sezonu AHS. W ramach kontynuowania tradycji z poprzednich części antologii, na oficjalnym kanale Youtube „American Horror Story 8” co kilka godzin pojawiają się krótkie spoty, które mają na celu zaintrygować fanów i wzmóc ich apetyt na nowe odcinki. Jeden z materiałów promocyjnych zwiastuje prawdziwą Apokalipsę:

Pozostałe spoty są natomiast ponumerowane, trwają od kilku do kilkunastu sekund i skupiają się przede wszystkim na budowaniu nastroju i przypominaniu o dacie premiery „Apocalypse”. Wyjątkiem jest jedynie pierwszy z nich, oficjalny teaser „American Horror Story 8”, który trwa nieco dłużej i przedstawia pełną przerażających elementów metaforę upływającego czasu. Wszystkie spoty AHS 8 prezentujemy poniżej:

Prócz aktorek ukazanych na zdjęciu powyżej, w 8. sezonie AHS powrócą także Jessica Lange, Evan Peters, Kathy Bates, Adina Porter, Billie Lourd, Cheyenne Jackson, Billy Eichner i Leslie Grossman. Do obsady dołączą natomiast Joan Collins, Jeffrey Bower-Chapman, Billy Porter oraz Cody Fern. Premiera „American Horror Story: Apocalypse” została zapowiedziana na 12 września 2018. W Polsce serial emituje stacja FOX.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.