12.09.2018 13:40

„American Horror Story: Apokalipsa” już od 13 września w polskiej telewizji

Nadchodzi Apokalipsa! Świat, jaki znamy skończy się już jutro. Przynajmniej na antenie stacji, która wyemituje 8. sezon „American Horror Story”. Czy AHS 8 będzie też dostępny online?

Sarah Paulson AHS 8 w Polsce
foto: Kurt Iswarienko/FX

„American Horror Story: Apocalypse” zapowiadany licznymi teaserami, plakatami, zdjęciami i tweetami już dziś (12 września 2018) ma swoją premierę w amerykańskiej stacji FX. W Polsce odcinki AHS 8 będą emitowane o dzień później. Premiera AHS s08e01 została zapowiedziana na czwartek, 13 września 2018.

AHS 8 – gdzie obejrzeć online?

„American Horror Story: Apocalypse”, podobnie jak poprzednie sezony, będzie emitowany na kanale FOX. Pierwszy odcinek AHS 8 będzie mieć premierę w polskiej telewizji dzień po premierze w USA – 13 września 2018.

Jeszcze w zeszłym roku można było oglądać „American Horror Story” na Netflix. Niestety, do grudnia 2017 usunięto wszystkie 5 sezonów dostępnych w serwisie. Nie pojawiły się też informacje o premierze AHS 8 na Netflix i aktualnie żadna platforma streamingowa w Polsce nie udostępnia „American Horror Story” online. W sieci dostępne są jedynie teasery i zwiastun „American Horror Story 8”.

„American Horror Story: Apocalyse” – premiera w Polsce

Nadchodzący sezon AHS ma być wyjątkowy na tle poprzednich opowieści serwowanych widzom przez Ryana Murphy’ego. Realizowany w formie crossovera, podobno ma łączyć w sobie nie tylko elementy „Murder House” i „Sabatu”, ale także nawiązywać do „Freak Show”, „Hotelu” i „Kultu”. Nie jest to potwierdzona informacja, jednak fani odkryli to oglądając grafiki i teasery AHS 8, na których znajdują się znane z tych sezonów lokalizacje.

Bohaterowie „American Horror Story 8”

W związku z połączeniem różnych sezonów, w „American Horror Story: Apocalypse” wystąpi plejada gwiazd antologii z Sarah Paulson i Evanem Petersem na czele. W 8. sezonie AHS pojawią się Jessica Lange, Kathy Bates, Frances Conroy, Lily Rabe, Taissa Farmiga, Emma Roberts, Gabourey Sidibe, Connie Britton, Dylan McDermott, Cheyenne Jackson, Adina Porter, Billie Lourd, Billy Eichner, Leslie Grossman, Erika Ervin i Stevie Nicks oraz Joan Collins i Cody Fern w roli Michaela Langdona, który powraca jako dorosły już Antychryst. Jak zapowiedział Ryan Murphy, niektórzy aktorzy w „AHS 8” będą występować nawet w podwójnych rolach. Na fanów czeka także niespodzianka:

"

Sezon ósmy będzie zupełnie inny niż to wszystko, co robiliśmy do tej pory, i jest w tym pewien haczyk… Mogę zdradzić, że w odcinku piątym wydarzy się coś wielkiego! "

Piąty odcinek „American Horror Story: Apokalipsa” zobaczymy 11 października 2018. Premiera 8. sezonu AHS w Polsce już 13 września 2018 o godzinie 23:00. Tylko na kanale FOX.

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale American Horror Story Fox