„American Horror Story: Apocalypse” z pierwszym pełnym zwiastunem

Kamil Kacperski
06.09.2018 15:24
American Horror Story Apocalypse|undefined Fot. kadr z wideo

Przepełniony grozą nadchodzący sezon słynnej antologii Ryana Murphy’ego otrzymał właśnie swój pierwszy oficjalny zwiastun. Spróbujcie zgadnąć o co w nim chodzi.

Nowy sezon AHS zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, pojawiają się coraz liczniejsze materiały promujące ósmą odsłonę antologii o podtytule „Apocalypse”. W głównych rolach powrócą znani z poprzednich sezonów aktorzy - niektórzy w dokładnie tych samych rolach co wcześniej. Wszystko to za sprawą połączenia wątków z „Murder House” i „Sabatu”, które spotkają się w jednym crossoverze, jakim ma być właśnie „American Horror Story: Apocalypse”.

Nadchodzące epizody serialu Murphy'ego opowiedzą o ostatecznej zagładzie i tym, co po niej nastąpi. Na to wskazują również ujawnione dotychczas przez portal Spoiler TV tytuły odcinków nowego sezonu „American Horror Story”, które brzmią odpowiednio: „The End” („Koniec”) oraz „Morning After” („Dzień po”). 

Zwiastun American Horror Story 8

Na kilka dni przed premierą najnowszego sezonu serialu grozy w sieci pojawił się pierwszy pełny zwiastun AHS 8: Apocalypse. Trailer pokazuje nam mnóstwo rzeczy, a zarazem nie zdradza praktycznie nic, co dotyczy fabuły. Widzimy mieszkańców podziemnego bunkra, którzy wyprawiają różne dziwne rzeczy, słyszymy hasło „hail Satan” i jesteśmy świadkami tego, jak wygląda świat poza luksusowymi pomieszczeniami. Zobaczcie sami:

W związku z faktem, że „Apocalypse” będzie crossoverem dwóch wcześniejszych sezonów, w odcinkach AHS 8 wystąpi plejada gwiazd antologii: Sarah Paulson, Jessica Lange, Evan Peters, Kathy Bates, Stevie Nicks, Lily Rabe, Emma Roberts, Frances Conroy, Gabourey Sidibe, Taissa Farmiga, Adina Porter, Billie Lourd, Cheyenne Jackson, Billy Eichner i Leslie Grossman. Do obsady dołączą również nowe twarze, m.in. Joan Collins, Jeffrey Bower-Chapman, Billy Porter oraz Cody Fern.

„American Horror Story: Apocalypse” - kiedy premiera?

Twórcy serialu wcześniej chcieli, by kolejne sezony „American Horror Story” pojawiały się przed świętami Bożego Narodzenia. Ryan Murphy powtarzał, że nie chce niszczyć atmosfery świąt swoimi produkcjami dla dorosłych widzów. Zwykle premiera serialu odbywała się we wrześniu i tym razem nie będzie inaczej - „Apocalypse” trafi na ekrany stacji FX 12 września 2018 roku. W Polsce serial jest emitowany na antenie stacji FOX, a premiera 1. odcinka odbędzie się w czwartek 13 września o godzinie 23.00.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.