Abraham z „The Walking Dead” przeżył spotkanie z Neganem?

Robert Skowronski
29.08.2016 14:15
Abraham z „The Walking Dead” przeżył spotkanie z Neganem? Fot. kadr z serialu

Cliffhanger z końca 6. sezonu wciąż nie został rozwikłany. Choć wielu widzów twierdzi, że wie kto zginął, to poniższa informacja może ich wprowadzić w zdziwienie.

Wielu fanów serialu „The Walking Dead” uważa, że ofiarą Negana stał się albo Glenn lub też Abraham. Sądząc po tym, że Steven Yeun pojawił się na planie produkcji można zaryzykować stwierdzenie, że jednak wciąż jest wśród żywych, choć komiks sugerowałby coś innego. Michael Cudlitz, odtwórca roli Abrahama, wyznał w udzielonym wywiadzie, że jego bohater także nie padł trupem po zetknięciu z Neganem i jego Lucile.

Według plotek krążących w sieci widzowie mieliby się pożegnać nie z jedną, a aż z dwoma postaciami znanymi z „The Walking Dead”. Przynajmniej według tego co wyjawił Michael Cudlitz nie będzie to Abraham. Aktor wygadał się o tym (uwaga spoiler) omawiając śmierć Denise z 6. sezonu:

Jej odejście wpłynęła na szereg innych rzeczy. Widzowie powinni wiedzieć, ze Abraham jeszcze trochę pociągnie. Teraz będziemy mogli zobaczyć, jak będzie wyglądał świat z Neganem i Abrahamem. To coś, co nie było ukazane w komiksach. Wydarzy się sporo ciekawych sytuacji. Dla mnie moment dowiedzenia się o tym, że mój bohater przeżyje był chwilą, kiedy mogłem odetchnąć i powiedzieć sobie: „To naprawdę fajne, że twórcy nie trzymają się kurczowo tego, co było w komiksie”. Jestem zadowolony zarówno jako fan serialu, jaki i powieści obrazkowej.

Zamieszczamy urywek z serialu ze sceną śmierci Denise, o której mówił Michael Cudlitz:

W komiksie strzała przeszywa głowę Abrahama. Wielu więc uważało, że ta zmiana zaszła tylko po to, aby rudowłosy bohater mógł zginąć z rąk Negana. Wychodzi jednak na to, że zobaczymy, jak będzie wyglądała relacja na linii Negan-Abraham.

Twórcy mieli nakręcić scenę śmierci dla każdej z 11 postaci, aby wykluczyć ewentualność wycieknięcia do sieci faktycznego rozwiązania tajemnicy. Michael Cudlitz zdążył jednak wyjawić rąbek tajemnicy.

Dalej czekamy na nowe odcinki i rozwiązanie tajemnicy z końca 6. sezonu. Otrzymaliśmy już zapowiedź 7. sezonu „The Walking Dead” oraz tę, która sugerowałaby śmierć Daryla. Serial powróci 23 października 2016 roku, a dzień później nowy odcinek będzie dostępny w polskiej telewizji. Nowa seria będzie liczyć 16 epizodów, których emisja będzie podzielana na dwa etapy. Kiedy startuje pierwszy już wiemy, zaś druga tura rozpocznie się w lutym 2017 roku.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.