Agenci S.H.I.E.L.D. powrócą w 6. sezonie serialu

Sergiusz Kurczuk
16.05.2018 13:01
Agents of S.H.I.E.L.D.|undefined Fot. materiały promocyjne

Coulson i reszta agentów S.H.I.E.L.D. powrócą w kolejnym sezonie serialu ABC. Stacja oficjalnie potwierdziła tę informację. Kiedy premiera? 

W trakcie trwania 5. sezonu serialu „Agents of S.H.I.E.L.D.” pojawiła się informacja, że nie zobaczymy kontynuacji i historia o nieustraszonych agentach zostanie skasowana. Póki co jedynym anulowanym serialem stacji ABC na licencji Marvela„Inhumans”, którzy nie spodobali się publiczności. Drużyna dowodzona przez Coulsona cieszy się jednak niemałą popularnością, więc wraz ze zbliżającym się finałem ostatniej serii zapowiedziano, że za jakiś czas ponownie zobaczmy nieustraszonych agentów. Potwierdziła to sama stacja ABC.

„Agenci S.H.I.E.L.D.” sezon 6 - kiedy premiera? 

W ostatnim sezonie tytułowi bohaterowi trafili w przestrzeń kosmiczną. To jednak nie wszystko. W trakcie rozwiązywania nowej tajemnicy okazało się, że przenieśli się w dość ponurą przyszłość, w której z Ziemi został jedynie kawałek północnej części planety, zamieszkany przez potwory. Pozostali przy życiu homo sapiens stali się podlegli rasie kosmitów Kree i żyli w dryfujących po orbicie pojazdach. 5. sezon formuła przypominał poprzednie historie o agentach, więc mimo kończącego się głównego wątku fabularnego ponownie wprowadzono wiele pytań pozostawionych bez odpowiedzi. Na oficjalnym Instagramie „Agentów S.H.I.E.L.D.” pojawiła się krótka zapowiedź 6. sezonu.

Niestety na kolejne przygody agentów będziemy musieli trochę poczekać. Na razie nie podano oficjalnej daty premiery pierwszego odcinka, ale zdradzono, że będzie to nie wcześniej, niż lato 2019 roku. Prawdopodobnie tak długie oczekiwanie na kontynuację serialu ma związek z premierą „Captain Marvel”, którą zapowiedziano na marzec 2019 roku„Avengers 4”, którzy pojawią się w kinach miesiąc później. W pierwszej z kinowych produkcji ponownie ma wystąpić Clark Gregg, który tym razem wcieli się w młodszą wersję agenta Phila Coulsona

Ostatni odcinek 5. sezonu „Agentów S.H.I.E.L.D.” już 18 maja 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.