19.07.2019 13:27

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." zakończą się na 7. sezonie

Stacja ABC potwierdziła, że serial Marvela "Agenci T.A.R.C.Z.Y." dobiegnie końca, wraz z 7. sezonem.

Foto: materiały promocyjne ABC
Foto: materiały promocyjne ABC

Pogłoski o zakończeniu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." krążyły wśród fanów już od dłuższego czasu. Teraz jednak uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie - 7. sezon serialu Marvela będzie jednocześnie ostatnim.

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." zakończą się na 7. sezonie

Obecnie trwa 6. sezon jednego z najpopularniejszych seriali Marvela. Tuż przed panelem na Comic-Conie w San Diego, Jeph Loeb oficjalnie potwierdził, że zbliża się koniec "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Siódmy sezon przygód Agenta Coulsona i spółki będzie jednocześnie finałowym. Przy okazji, szef Marvel TV zapewnił, że seria siódma liczyć będzie 13 odcinków. Serialowa ekipa pożegnała się z fanami, za pośrednictwem Twittera.

"

7. sezon, który ukaże się następnego lata, będzie ostatnim dla "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Dziękujemy fanom za umożliwienie nam bycia najdłużej emitowanym, aktorskim, serialem Marvela. "

Głos w sprawie zabrał również Clark Gregg, czyli odtwórca roli Phila Coulsona:

"

Trudno wyrazić wdzięczność, jaką odczuwamy wobec armii niesamowitych fanów/przyjaciół/agentów, którzy pozwolili nam wziąć udział w tej epickiej podróży. To serial o rodzinie i to właśnie wy jesteście naszą rodziną. Dziękujemy. "

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." 7. sezon - kiedy premiera?

Dokładna data premiery 7. sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." nie jest na ten moment znana. Wiadomo jednak, że będzie miała ona miejsce latem 2020 roku.

Zobacz też: Dlaczego wieża Avengers nie pojawia się w serialach Marvela?

Oglądasz "Agentów T.A.R.C.Z.Y."?

Tagi: News Seriale Marvel