05.08.2019 14:17

Aktor głosowy Batmana z animowanego serialu zagra starego Bruce'a Wayne'a w "Arrow"

Kevin Conroy zagra Bruce'a Wayne'a. Po prawie 30 latach spędzonych z Batmanem, aktor będzie miał szansę zaprezentować się na ekranie w swojej najbardziej znanej roli. 

Batman
foto: kadr z wideo "Batman and Joker Voice Actors Behind the Scenes"/youtube.com

W niedziele 4 sierpnia 2019 roku potwierdzono jedną z najprzyjemniejszych wiadomości dla fanów Batmana i Arrowverse - mianowicie Kevin Conroy wcieli się w starego Bruce'a Wayne'a w crossoverze CW zatytułowanym "Crisis on Infinite Earths". Twórcy od dawna zapowiadali nieskończony kryzys jako największy crossover w swojej dotychczasowej historii, ale tym razem zaskoczyli chyba wszystkich.

Oryginalny Batman z serialu animowanego zagra Bruce'a Wayne'a z przyszłości

Informację na temat swojego telewizyjnego debiutu w roli Bruce'a Wayne'a potwierdził na Twitterze sam Kevin Conroy. W pierwotnej informacji mogliśmy przeczytać, że pojawi się jako gość specjalny grający "Bruce'a Wayne'a z przyszłości". Fani na początku przypuszczali, że usłyszymy jedynie jego głos, ale aktor niedługo potem potwierdził, że pojawi się przed kamerą w całości. 

Batman
Batman
Przeczytaj także Producent "The Batman" poprosił, żebyśmy nie hejtowali Roberta Pattinsona: "Poczekajcie, aż go zobaczycie"

Conroy nie tylko grał Batmana w "Batman: The Animated Series", ale także w niezliczonej ilości filmów animowanych, grach z serii "Batman: Arkham" oraz serialu "Batman Beyond". Tam wcielał się w podstarzałego Bruce'a Wayne'a, który był jeszcze bardziej zgryźliwy i wredny, niż jako młody mężczyzna. 

Sama seria "Crisis on Infinite Earths" łącznie będzie liczyła 5 odcinków - rozpocznie się 8 grudnia 2019 roku w odcinku "Supergirl", a następnie będzie kontynuowana w "Batwoman", "Flashu", serialu "Arrow" i zakończy się w "Legends of Tomorrow". W wielkim crossoverze zobaczymy nie tylko wszystkich herosów z seriali CW i Bruce'a Wayne'a/ Kevina Conroya, ale także Black Lightninga, dla którego to będzie pierwszy występ w serialu spoza własnego uniwersum. 

Tagi: News Batman Arrow Arrowverse