Aktor głosowy Batmana z animowanego serialu zagra starego Bruce'a Wayne'a w "Arrow"

05.08.2019 14:17
Aktor głosowy Batmana z animowanego serialu zagra starego Bruce'a Wayne'a w "Arrow" Fot. kadr z wideo "Batman and Joker Voice Actors Behind the Scenes"/youtube.com

Kevin Conroy zagra Bruce'a Wayne'a. Po prawie 30 latach spędzonych z Batmanem, aktor będzie miał szansę zaprezentować się na ekranie w swojej najbardziej znanej roli. 

W niedziele 4 sierpnia 2019 roku potwierdzono jedną z najprzyjemniejszych wiadomości dla fanów Batmana i Arrowverse - mianowicie Kevin Conroy wcieli się w starego Bruce'a Wayne'a w crossoverze CW zatytułowanym "Crisis on Infinite Earths". Twórcy od dawna zapowiadali nieskończony kryzys jako największy crossover w swojej dotychczasowej historii, ale tym razem zaskoczyli chyba wszystkich.

Oryginalny Batman z serialu animowanego zagra Bruce'a Wayne'a z przyszłości

Informację na temat swojego telewizyjnego debiutu w roli Bruce'a Wayne'a potwierdził na Twitterze sam Kevin Conroy. W pierwotnej informacji mogliśmy przeczytać, że pojawi się jako gość specjalny grający "Bruce'a Wayne'a z przyszłości". Fani na początku przypuszczali, że usłyszymy jedynie jego głos, ale aktor niedługo potem potwierdził, że pojawi się przed kamerą w całości. 

Przeczytaj także

Conroy nie tylko grał Batmana w "Batman: The Animated Series", ale także w niezliczonej ilości filmów animowanych, grach z serii "Batman: Arkham" oraz serialu "Batman Beyond". Tam wcielał się w podstarzałego Bruce'a Wayne'a, który był jeszcze bardziej zgryźliwy i wredny, niż jako młody mężczyzna. 

Sama seria "Crisis on Infinite Earths" łącznie będzie liczyła 5 odcinków - rozpocznie się 8 grudnia 2019 roku w odcinku "Supergirl", a następnie będzie kontynuowana w "Batwoman", "Flashu", serialu "Arrow" i zakończy się w "Legends of Tomorrow". W wielkim crossoverze zobaczymy nie tylko wszystkich herosów z seriali CW i Bruce'a Wayne'a/ Kevina Conroya, ale także Black Lightninga, dla którego to będzie pierwszy występ w serialu spoza własnego uniwersum. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.