Aktor z „Gry o Tron” jest fanem teorii o trójokiej wronie

Kamil Kacperski
02.02.2018 14:12
Aktor z „Gry o Tron” jest fanem teorii o trójokiej wronie Fot. Poree Audrey/ABACA/EAST NEWS

Thomas Brodie-Sangster przyznał w wywiadzie, że wierzy w teorię, która głosi, że Bran Stark stanie się trójoką wroną.

Najpopularniejszy serial na Ziemi zmierza powoli ku swojemu końcowi, co powoduje, że codziennie wręcz pojawiają się nowe informacje związane z 8. sezonem „Gry o Tron”. Ostatnio Maisie Williams wyjawiła, że premiera nastąpi w kwietniu 2019 roku (co potem okazało się być tylko żartem z jej strony), dowiedzieliśmy się również, że dużą rolę w fabule odegra ciąża jednej z głównych bohaterek.

Wszyscy znają i kochają Jona Snowa, Daenerys czy Tyriona Lannistera, ale zdarzają się również Ci fani, którzy pamiętają o tym, że w serialu są też inne postaci. Takie jak na przykład Bran Stark. Najmłodszy żyjący członek rodziny Starków przeżył piekło w swoim krótkim życiu, wiele osób twierdzi jednak, że to dopiero początek jego koszmarów i najgorsze dopiero nadejdzie.

„Gra o Tron” - czy Bran zostanie trójoką wroną?

Wśród osób wierzących w taki obrót wydarzeń znajduje się Thomas Brodie-Sangster, który przy okazji promowania swojego nowego filmu „Więzień Labiryntu: Lek na śmierć”. Aktor przyznał, że jest fanem teorii głoszącej, że trójoka wrona (grana przez Maxa von Sydowa) to tak naprawdę Bran z przyszłości:

Tak, całkiem spodobała mi się ta teoria. Podoba mi się pomysł, że istnieje multiwersum i tych innych równoległych światów, które pracują jednocześnie. Bardzo mnie się to podoba, więc przyjąłem to za prawdę.

Trzeba jedynie uważać, żeby nie zgubić ludzi. Ale tak jak wspomniałem, podoba mnie się ta teoria.

Dla tych którzy nie pamiętają postaci Sangstera - wcielał się w Jojena Reeda, chłopaka, który miał umiejętności warga, co znaczy, że potrafił przejąć kontrolę nad różnymi zwierzętami. Zginął broniąc Brana Starka i swojej siostry, Meery. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.