Aktorski serial "HALO" doczekał się pierwszej zapowiedzi. Pojawia się Master Chief

17.11.2021 11:41
Aktorski serial "HALO" doczekał się pierwszej zapowiedzi. Pojawia się Master Chief Fot. materiały prasowe/Paramount+

W nowej zapowiedzi pojawiają się Master Chief i Cortana. Zobaczcie materiał z serialu "HALO" poniżej.

HALO - zobaczcie zapowiedź serialu aktorskiego

Nadchodzi serial "HALO". Studio 343 Industries i Paramount+ postanowiło pokazać fanom, że produkcja faktycznie ma się dobrze i powoli powstaje. W internecie pojawiła się pierwsza zapowiedź nowej produkcji, która przedstawia nam Master Chiefa i Cortanę.

Polecamy

Nie dowiadujemy się zbyt wiele na temat produkcji, ale przynajmniej możemy usłyszeć jak będzie brzmiała Cortana (Jen Taylor). No i otrzymaliśmy potwierdzenie, że Master Chief (Pablo Schreiber) będzie wyglądał niemalże identycznie, jak w grach. Miło:

Wiemy na pewno, że producentem wykonawczym serialu "HALO" ma być sam Steven Spielberg. Master Chief pojawi się w jednej z głównych ról nadchodzącego serialu opartego o serię gier przeznaczonych na konsole Xbox. Jak nietrudno się domyślić, "HALO" będzie w pełni futurystycznym sci-fi. 

Polecamy

Główne role w serialu zagrają (oprócz Pablo Schreibera w roli Master Chiefa): Yerin Ha, Natascha McElhone, Bokeem Woodbine, Shabana Azmi, Bentley Kalu, Natasha Culzac, Kate Kennedy oraz wspomniana Jen Taylor w roli Cortany. 

O serialu mówi się od 2018 roku i początkowo miał zadebiutować w 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa spowodowała spore opóźnienia. Obecnie data premiery "HALO" jest nieznana, ale Paramount+ potwierdził, że serial pojawi się w 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.