Amenadiel powraca w nowym zakulisowym wideo z „Lucyfera”

Kamil Kacperski
20.08.2018 14:22
Amenadiel powraca w nowym zakulisowym wideo z „Lucyfera” Fot. materiały prasowe

D.B. Woodside, wcielający się w najstarszego z anielskich braci Lucyfera o imieniu Amenadiel, powróci w 4. sezonie produkcji o panie piekieł, który postanowił zamieszkać w Los Angeles.

Amenadiel to jedna z najciekawszych postaci z serialu „Lucyfer”. Poznajemy go właściwie jako antagonistę - nieugiętego i całkowicie oddanego woli Boga anioła, którego zadaniem jest zabranie Lucyfera z powrotem do piekła. Jednak w wyniku wielu konfliktów, problemów i decyzji, najstarszy brat Morningstara traci swoje anielskie moce i chcąc, nie chcąc pozostaje na Ziemi, gdzie zaznajamia się z życiem zwykłych śmiertelników, a także odkrywa, że do swojego brata żywi również inne uczucia, nie tylko niechęć.

Ostatnio najstarszego z aniołów widzieliśmy pod koniec 3. sezonu - nie będziemy jednak Was zarzucali spoilerami. Powiemy jedynie, że los Amenadiela nie był do końca przesądzony. Jednak wszelki niepokój wywołany ostatnim epizodem okazał się być niepotrzebny.

Amenadiel powraca w 4. sezonie Lucyfera

D.B. Woodside, który wciela się w Amenadiela w serialu „Lucyfer”, udostępnił na swoim Twitterze krótkie zakulisowe wideo, na którym widzimy nagrania do nowych odcinków programu. Głównym bohaterem filmiku jest właśnie najstarszy z aniołów, który przylatuje do miejsca wyglądającego jak apartament Lucyfera, aczkolwiek nie możemy być pewni, czy aby na pewno jest to gniazdko Morningstara:

Zdjęcia do 4. sezonu „Lucyfera” ruszyły 13 sierpnia 2018 roku. Nowa seria będzie zawierała jedynie 10 odcinków w porównaniu do 22, które mieliśmy okazję zobaczyć w sezonach 2 i 3. Tom Ellis, który wciela się w postać tytułową chciałby, aby nowe epizody były nieco mroczniejsze i zawierały więcej elementów paranormalnych, niż wcześniejsze przygody Lucyfera.

Lucyfer na Netflix - kiedy premiera?

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery 4. sezonu „Lucyfera”. Możemy jednak zakładać, że serial pojawi się na ekranach wiosną lub jesienią 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.