20.08.2018 14:22

Amenadiel powraca w nowym zakulisowym wideo z „Lucyfera”

D.B. Woodside, wcielający się w najstarszego z anielskich braci Lucyfera o imieniu Amenadiel, powróci w 4. sezonie produkcji o panie piekieł, który postanowił zamieszkać w Los Angeles.

Lucyfer
foto: materiały prasowe

Amenadiel to jedna z najciekawszych postaci z serialu „Lucyfer”. Poznajemy go właściwie jako antagonistę - nieugiętego i całkowicie oddanego woli Boga anioła, którego zadaniem jest zabranie Lucyfera z powrotem do piekła. Jednak w wyniku wielu konfliktów, problemów i decyzji, najstarszy brat Morningstara traci swoje anielskie moce i chcąc, nie chcąc pozostaje na Ziemi, gdzie zaznajamia się z życiem zwykłych śmiertelników, a także odkrywa, że do swojego brata żywi również inne uczucia, nie tylko niechęć.

Ostatnio najstarszego z aniołów widzieliśmy pod koniec 3. sezonu - nie będziemy jednak Was zarzucali spoilerami. Powiemy jedynie, że los Amenadiela nie był do końca przesądzony. Jednak wszelki niepokój wywołany ostatnim epizodem okazał się być niepotrzebny.

Amenadiel powraca w 4. sezonie Lucyfera

D.B. Woodside, który wciela się w Amenadiela w serialu „Lucyfer”, udostępnił na swoim Twitterze krótkie zakulisowe wideo, na którym widzimy nagrania do nowych odcinków programu. Głównym bohaterem filmiku jest właśnie najstarszy z aniołów, który przylatuje do miejsca wyglądającego jak apartament Lucyfera, aczkolwiek nie możemy być pewni, czy aby na pewno jest to gniazdko Morningstara:

Zdjęcia do 4. sezonu „Lucyfera” ruszyły 13 sierpnia 2018 roku. Nowa seria będzie zawierała jedynie 10 odcinków w porównaniu do 22, które mieliśmy okazję zobaczyć w sezonach 2 i 3. Tom Ellis, który wciela się w postać tytułową chciałby, aby nowe epizody były nieco mroczniejsze i zawierały więcej elementów paranormalnych, niż wcześniejsze przygody Lucyfera.

Lucyfer na Netflix - kiedy premiera?

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery 4. sezonu „Lucyfera”. Możemy jednak zakładać, że serial pojawi się na ekranach wiosną lub jesienią 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Lucyfer